*alt_site_homepage_image*

Mokinio sėkmė – mokyklos sėkmė

decoration

Šiemet, kaip niekada, Bezdonių Juliajaus Slovackio gimnazija turi kuo didžiuotis! Gimnazijos mokiniai, dalyvaudami įvairiose Vilniaus rajono organizuojamose olimpiadose, pademonstravo itin aukštus gebėjimus pritaikyti įgytas mokymosi žinias, kompetencijas ir gabumus. Džiaugiamės mūsų gimnazijos mokinių rezultatais: prizinės vietos rajoninėje chemijos olimpiadoje – I vieta Joana Dacevič, II vieta Kamilija Voinič, mokytoja Edita Verkovska. Patekimas į geriausių mokinių dešimtuką anglų kalbos, istorijos, ekonomikos, geografijos olimpiadose.

Tačiau ypatingą dėmesį norime atkreipti ir pareikšti padėką išskirtiniais akademiniais gebėjimais bei talentais pasižymėjusiai II G klasės mokinei Joanai Dacevič, kuri šiais metais pelnė ne vieną prizinę vietą rajoninėje bei respublikinėje olimpiadoje.

Joana dalyvavo šešiose olimpiadose – chemijos, biologijos, lenkų kalbos, anglų kalbos, technologijų bei lietuvių kalbos ir literatūros. Gimnazijos garbę mokinė ginė iškovojusi prizines vietas: pergalingą I-ąją vietą laimėjusi chemijos olimpiadoje, technologijų olimpiadoje, pademonstravusi savo kūrybiškumą ir meistriškumą, Joana pelnė II-ąją vietą. Šioms olimpiadoms mokinę ruošė chemijos ir technologijų mokytoja Edita Verkovska. Lietuvių kalbos ir literatūros rajoninėje olimpiadoje, skirtoje tautinių mažumų mokyklų mokiniams, mokinė iškovojo prizinę II vietą ir sėkmingai įveikė respublikinį etapą, mokytoja Aliona Rynkun. Tačiau didžiausią pergalę Joana pelnė lenkų kalbos olimpiadoje – rajoniniame etape užėmė II-ąją vietą, respublikiniame etape tapo laureate, o balandžio mėnesį atstovavo Lietuvai tarptautiniame etape ir gavo finalininko titulą, mokytoja Edita Klimaševskaja.

Besiruošiant olimpiadoms, Joana daug skaitė, mokėsi, dalyvavo konsultacijose, taip gilindama bei plėsdama įvairių dalykų žinias ir kompetencijas. Mokinė daug laiko skyrė praktikuodamasi rašyti rašinius, prisimindama gramatikos ir skyrybos taisykles, spręsdama ne tik standartines užduotis, bet ir uždavinius, kurie nepasitaiko mokyklos programoje. Joana apie sėkmingą ir rezultatyvų dalyvavimą olimpiadose dalinasi tokiomis mintimis: „Olimpiada – tai geriausia repeticija prieš egzaminus. Pasiruošimas olimpiadoms ir konkursams nėra lengvas, tačiau dalyvavimas padeda pažinti ir išmokti dar daugiau informacijos, išsiaiškinti iškilusius neaiškumus su mokytojais”.

Džiaugiamės, kad mūsų mokinė domisi įvairiais dalykais ir noriai dalyvauja olimpiadose, projektuose, konkursuose. Joana yra mūsų gimnazijos pasididžiavimas, stropi mokinė, kuri labai aktyviai dalyvauja ir gimnazijos gyvenime. Linkime jai pasitikėjimo savimi įgyvendinant svajones, noro pažinti ir sužinoti dar daugiau.

II G klasės auklėtoja Aliona Rynkun


Įvertinkite naujieną