*alt_site_homepage_image*

Meilės dainų ir romansų popietė Rudaminoje

decoration

Lapkričio 20 d. Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras pakvietė jausmingų dainų mylėtojus į romansų ir meilės dainų popietę „Nebegrįšiu laukų takeliu…“. Šis renginys jau tapo gražia tradicija. Šių metų koncerte dalyvavo ne tik kolektyvai iš Rudaminos, bet ir svečiai iš Vilniaus. Rudaminos gyventojai ir svečiai jau ne kartą turėjo galimybę grožėtis kolektyvų pasirodymais.

Žiūrovus dar kartą pradžiugino tokie Vilniaus kolektyvai kaip: Šeškinės bočių ansamblis „Dar širdyje ne sutema“, vadovaujamas Genės Radušienės ir Reginos Lajauskienės bei Vilniaus m. bočių Naujininkų skyriaus ansamblis, vadovaujamas Leono Pamerneckio. Savo meninę programą pristatė taip pat Vilniaus bočių ansamblis „Tautinės raiškos sambūris“, vadovaujamas Janinos Aidukienės.

Nepaprastai gražias ir jausmingas dainas dainavo Vilniaus miesto bočių Žirmūnų skyriaus  ansamblis „Neris“. Skyriaus vadovė – Aurelija Bakutienė, o kolektyvo meno vadovė – Lina Jaskevičienė. Tądien publika garsiais plojimais pasitiko ir klubo „Bičiuliai“  bočių vokalinį ansamblį „Šarma“. Kolektyvui vadovauja Margarita Noreikienė.

Meilės dainų ir romansų popietėje dalyvavo ir šokių kolektyvai. Iš Vilniaus į Rudaminą atvyko senovinių šokių kolektyvas „Rudens žiedai“, veikiantis klube „Bičiuliai“. Grupės choreografas – Vladimiras Organovas, o klubo pirmininkė – Valentina Račkauskienė. Scenoje pasirodė ir šokių kolektyvas iš Vilniaus „Retro šokiai“. Šiam ansambliui vadovauja Ona Židonytė ir Jurgita Jančorienė. Kolektyvai susirinkusius žiūrovus supažindino su kai kuriais senaisiais šokiais, kurie sudaro tik mažą šių kolektyvų didžiulio repertuaro dalį.

Renginio šeimininkus atstovavo vokalinis ansamblis „Gija“, veikiantis Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre, vadovaujamas Leono Pamerneckio. Kolektyvas atliko nepaprastai gražias dainas iš savo repertuaro.             

Susitikimas su romansais praėjo malonioje atmosferoje. Tai buvo labai jauku, dėka nuotaikingų dainų. Visi buvo geros nuotaikos. Publika galėjo ne tik siūbuoti skambant muzikai, bet ir bandė dainuoti kartu su kolektyvais.

Šį gražų renginį organizavo Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras. Finansinę paramą skyrė Vilniaus rajono savivaldybė.

 

Inf.,nuotr. RDKC


Įvertinkite naujieną