*alt_site_homepage_image*

Medininkų Pasieniečių mokykloje iškilminga šventė – absolventams įteikti diplomai

decoration

Liepos 15-osios penktadienį, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pasieniečių mokykloje Medininkuose, vyko diplomų įteikimo absolventams šventė. Šią dieną priesaiką sąžiningai tarnauti Tėvynei ir ginti valstybės sieną davė net 116 naujų sienos apsaugos pareigūnų.

Diplomų ir mokyklos baigimo ženklų įteikimo ceremonijoje Medininkuose dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško, Medininkų seniūnė Renata Bogdanovič, VSAT rinktinių atstovai bei kiti svečiai, tarp kurių ir šypsenomis pasipuošę absolventų artimieji.

„Reiškiu pagarbą Jūsų profesiniam pasirinkimui, kuris būtų neįmanomas, jei ne Jūsų išskirtinis pilietiškumas“, – kalbėjo vicemerė. „Būtent Jūs, sąžiningai vykdydami savo profesinę misiją, saugosite mūsų rajono, mūsų savivaldybės ir visos šalies sienas. Norėčiau taip pat padėkoti Pasieniečių mokyklai už ilgalaikį ir sėkmingą bendradarbiavimą su Vilniaus rajono savivaldybe. Džiaugiuosi, kad mūsų tarpusavio pagarba grįstas ilgametis bendradarbiavimas leidžia sklandžiai spręsti iškylančius klausimus bei iššūkius“.

Džiaugiamės, kad norinčių tarnauti ir ginti Lietuvos sieną pareigūnų gretos nemažėja. Linkime absolventams neblėstančio entuziazmo, ištvermės bei stiprybės pasirinkus garbų profesinį kelią.


Įvertinkite naujieną