*alt_site_homepage_image*

Mažoji matematikos olimpiada 2022

decoration

Balandžio mėnesį Vilniaus rajono mokyklose vyko „Mažoji matematikos olimpiada 2022“. Olimpiadoje iš viso dalyvavo 94 5-8 klasių mokiniai. Aktyviausi dalyviai buvo penktokai. Mokiniai turėjo spręsti 5-6 klasėms ir 7-8 klasėms skirtus uždavinius. Išsprendę 25 uždavinius olimpiados dalyviai galėjo surinkti 45 taškus.

Laimėtojai ir prizininkai buvo renkami kiekvienoje klasėje. Šiais metais tokių mokinių buvo net 23. Daugiausiai prizininkų ir laimėtojų turėjo dvi gimnazijos: Vilniaus r. Avižienių gimnazija ir Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija. Šios gimnazijos bendrai turėjo net 4 prizininkus ir laimėtojus iš skirtingų klasių. Daugiausia prizininkų buvo ir aršiausia kova virė tarp šeštokų, daugiau negu pusė jų pasiekė 30 taškų sumą. Šeštų klasių mokinių surinktų taškų vidurkis buvo aukščiausias palyginus su kitais olimpiados dalyviais.  Bendras visų dalyvių vidurkis siekė net 23,6 taško.

Geriausiai ruošti mokinius sekėsi šiems mokytojams: Jolantai Miliauskienei (1-a vieta 5 klasėje), Rasai Vaičiuvienei, Natalijai Kalionovai (1-os vietos 6 klasėje), Linai Jakubonienei (1-a vieta 7 klasėje) ir Olgai Andrijanovienei (1-a vieta 8 klasėje).

Sveikiname visus prizininkus ir laimėtojus bei juos ruošusius mokytojus.

Dėkoju visai vertinimo komisijai, visoms mokykloms, prisidėjusioms prie šios olimpiados organizavimo ir visiems mokytojams, ruošusiems įdomias užduotis.

 

„Mažosios matematikos olimpiados 2022“
Vertinimo komisijos pirmininkas
Dmitrijus Karpavičius  


Įvertinkite naujieną