*alt_site_homepage_image*

Lindy Hop šokių ritmu Nemenčinėje

decoration

Lindy Hop – laimingų žmonių šokis. Tuo galėjo įsitikinti visi, kas atėjo į lindyhopo šokių vakarą lapkričio 18 d, kurį organizavo Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras ir šokių kolektyvas „Dalina“.

Jaukioje salėje svečius pasitiko renginio iniciatoriai Aleksandras, Gintarė ir Julija, kurie supažindino visus su Lindy Hop istorija ir pravedė pirmą pamoką. Pagal svajingą džiazo muziką buvo išmokti pirmieji šokio žingsniai ir visi, nepriklausomai nuo amžiaus, tapo šokėjais. Nereikėjo žodžių, kad žmonės susikalbėtų, jiems padėjo stebuklingai graži šokio kalba.

Po trumpos pertraukos vakaro svečiai buvo pakviesti sušokti lindyhopo himnu vadinamą garsųjį „Shim Sham‘ą“. Toliau visų laukė linksmas žaidimas „Snowball“, po kurio buvo šokiai lindyhopo ritmu.

Džiaugsmo šypsenos žmonių veiduose, šilti apsikabinimai bei nuoširdžios padėkos leidžia tikėtis, kad ateityje šokių vakarai taps tradicija. Ir seni šokių draugai galės susitikti vėl, o naujai atėję žmonės pradės judėti šokio ritmu ir taps laimingesni.

 

Inf., nuotr. Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras


Įvertinkite naujieną