*alt_site_homepage_image*

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba skelbia naujų partnerių, norinčių tapti jaunimo informavimo ir konsultavimo (JIK) taškais, atranką

decoration

Jaunimo informavimas ir konsultavimas – tai į vartotoją nukreipta paslauga, teikianti informaciją jaunimui bei apimanti visas jaunimui aktualias temas. Tai informacija, reikalinga jaunam žmogui ir leidžianti pasirinkti iš̌ daugelio variantų, vartotojui išlaikant savo savarankiškumą ir anonimiškumą̨; tai dar viena darbo su jaunimu forma, kuria siekiamo geresnių sąlygų kūrimo jaunimui.

Šios paslaugos yra teikiamos nacionaliniu lygmeniu per LiJOT valdomą „ŽinauViską“ jaunimo informavimo portalą ir socialinius tinklus. Vietos lygmeniu, šias paslaugas teikia jaunimo informavimo centrai (šiuo metu Lietuvoje veikia vienas Vilniuje, kitas Utenoje) ir taškai.

Jaunimo informavimo ir konsultavimo taškas – patikima vieta, kurioje teikiama informacija, skirta jaunimui ir su jaunimu dirbantiems specialistams. Informacija priklauso nuo jaunų žmonių poreikio.

Įstaigos ir organizacijos, norėdamos tapti JIK tašku, turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Turėti patirties dirbant su jaunimu;
  • Jūsų organizacijoje turėtų būti įdarbintas asmuo, kurio pareigybėse būtų nurodytas jaunimo informavimas ir konsultavimas;
  • Jaunimo informavimo ir konsultavimo darbuotojas turėtų paslaugas teikti ne mažiau kaip keturias valandas per savaitę kontaktiniu būdu;
  • Patalpos turi būti jaukios ir pritaikytos jaunimui;
  • Organizacija turi turėti savo puslapį arba socialinių tinklų paskyrą(as);

Apie JIK veiklas ir temas galite pasiskaityti ir „ŽinauViską“ portale.

Daugiau informacijos apie jaunimo informavimą ir konsultavimą galite rasti metodiniame leidinyje  arba jaunimo informavimo ir konsultavimo vadove.

Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos partnerių (JIK tinklo) narius ir jų kontaktus galite taip pat rasti portale.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į jaunimo informavimo ir konsultavimo paslaugų koordinatorių el. paštu jik@lijot.lt arba telefonu +370 699 98837.

 

Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos informacija
Asociatyvi nuotr. freepik.com


Įvertinkite naujieną