*alt_site_homepage_image*

Lapkričio 29 diena – Draugo diena!

decoration

Lapkričio 29 dieną yra minima Draugo diena. Draugų turime daug, tačiau tikri draugai tie, kuriais pasitikime, kurie niekada neišduos, pasitikės, nepaliks nelaimėje. Tikra draugystė suteikia pilnavertiškumo jausmą, pasitikėjimą, artumą, supratimą. Turėti tikrą draugą – tikra laimė.

Siekdamos puoselėti šias vertybes, gimnazijos socialinė pedagogė Božena Butkevič kartu su psichologe Ana Giliun paskatino gimnazijos bendruomenę prisiminti, pasveikinti savo draugus, pasakyti malonių žodžių, paminėti, kokie jie yra svarbūs mūsų gyvenime, kad jie - tikri draugai. Lapkričio 28-30 dienomis 5 (a, c)-II (g, a, c) klasių mokiniai dailės ir informacinių technologijų pamokų metu gamino atvirukus su sveikinimu geriausiam (-ei) draugui (-ei), kartu su lietuvių ir lenkų kalbos mokytojomis kūrė eilėraščius, rašė  rašinėlius apie draugą: kas yra tikras draugas, koks jis turėtų būti, kokių savybių jis turi turėti. Žinoma, norint turėti draugų, reikia patiems elgtis draugiškai, padėti šalia esančiam, išklausyti ir paguosti. Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokiniai  prie šio projekto prisidėjo  kūrybiniais darbeliais draugystės tema.

Mokinių kūrybinių dabelių paroda buvo eksponuojama gimnazijoje visą savaitę, kiekvieną dieną šie darbai priminė buvimo kartu džiaugsmą.

 

Avižienių gimnazijos psichologė A. Giliun ir socialinė pedagogė B. Butkevič


Įvertinkite naujieną