*alt_site_homepage_image*

Kvietimas Vilniaus rajono bendruomenėms dalyvauti tarptautiniame floristinių kilimų konkurse Anykščiuose „Kryptis – Anykščiai“

decoration

Š. m. liepos 22-24 dienomis Anykščiai švęs 582-ąjį miesto gimtadienį. Kaip ir kasmet, miesto šventės metu, vyks jau šešioliktą kartą organizuojamas Tarptautinis floristinių kilimų konkursas „Kryptis – Anykščiai“. Anykščių rajono savivaldybė kviečia bendruomenes, kitas nevyriausybines organizacijas, verslo įmones ir kitus juridinius asmenis registruotis ir dalyvauti tradiciniame Tarptautinių floristinių kilimų konkurse, kuris vyks š. m. liepos 22–24 dienomis miesto šventės metu.

Registruotis galite nuo š. m. birželio 30 d. iki š. m. liepos 18 d. 10 val. el. paštu floristiniai.anyksciai@gmail.com pilnai užpildžius dalyvio paraišką. Taip pat reikėtų pateikti juridinio asmens registravimo pažymėjimo kopiją, patvirtintą organizacijos vadovo arba jo įgalioto asmens (dalyvaujantiems pirmą kartą).

Konkurso dalyviai varžysis 3 konkursinėse grupėse (A, B ir C), kurią galės pasirinkti patys:

A – grupės kilimo plotas turės būti ne mažesnis kaip 10 m2 ploto, forma laisvai pasirenkama.

B – grupės kilimo plotas turės būti ne mažesnis nei 6 m2 ir ne didesnis kaip 10 m2 ploto, forma laisvai pasirenkama.

C – grupės dalyvio žemės meno principu išpildyto kūrinio (kompozicijos) vienas iš matmenų (aukštis arba plotis) turi būti ne mažesnis kaip 2,5 metro, ne mažiau 80 proc. naudojamų medžiagų turi būti gamtinės kilmės. Šios grupės kūriniai (kompozicijos) gali būti eksponuojami/tvirtinami įvairiais būdais.

A ir B grupių kilimų pynimui turi būti naudojami tik augalai ar jų dalys: lapai, žiedai, stiebai, sėklos, vaisiai ir kt. Šių grupių floristiniai kilimai eksponuojami tik horizontalioje padėtyje ant žemės (prieš tai pagrindą padengiant agrodanga).

Tarptautinio floristinių kilimų konkurso taisyklės

Konkurso dalyvių paraiška

Inf. Anykščių rajono savivaldybė


Įvertinkite naujieną