*alt_site_homepage_image*

Kviečiame į jubiliejinę – 10-ąją Vilniaus rajono piligriminę kelionę pėsčiomis iš Turgelių į Maišiagalą

decoration

Birželio 4-5 d. startuos tradicinis ir šiemet jau 10-ą kartą Vilniaus rajono savivaldybės inicijuotas piligriminis žygis a. a. kunigo prelato Juzefo Obrembskio pėdsakais iš Turgelių į Maišiagalą. Šiais metais piligrimus lydės šūkis – „Ganytojas pagal Dievo širdį“.

Vienas iš pagrindinių piligriminės kelionės tikslų yra pagerbti Vilniaus krašto patriarchą, šviesaus atminimo kunigą prelatą Juzefą Obrembskį ir būti įkvėptiems jo gyvenimo pavyzdžio. Visą savo gyvenimą atidavęs į Dievo rankas, kunigas prelatas nuolat vadovavosi tiesos, meilės ir taikos vertybėmis, skelbė katalikų tikėjimo dogmas Vilniaus krašto gyventojams.

Prieš pandemiją, piligriminė kelionė, kurioje buvo kviečiami aktyviai dalyvauti ir gyventojai, sulaukdavo vis didesnio dalyvių skaičiaus. Nepalanki epidemiologinė situacija lėmė, kad 2 metus piligriminė kelionė buvo įgavusi kiek pakoreguotą formą – 2020 m. piligriminę kelionę organizavome kaip vienos dienos dviračių žygį, 2021 m. – 2-jų dienų žygis vyko pėsčiomis ir dviračiais. 2 metus iš eilės buvo ribojamas dalyvių skaičius.

Džiaugiamės, kad šiemet piligriminėje kelionėje dalyvių skaičius nebus ribojamas, todėl dalyvauti kviečiami visi norintys.

Piligriminės kelionės programą rasite čia.

Daugiau informacijos apie piligriminę kelionę: Janina Klimaševska, janina.klimasevska@vrsa.lt, tel. 8 671 00 971.


Įvertinkite naujieną