*alt_site_homepage_image*

Kviečiame į dokumentinio filmo „Laisvė ugnyje: Ukrainos kova už laisvę“ seansus

decoration

JAV ambasada kviečia atvykti į nemokamus dokumentinio filmo „Laisvė ugnyje: Ukrainos kova už laisvę“ seansus, kurie įvyks jūsų mieste arba jūsų miesto kaimynystėje.

Seansai įvyks:

Vilniuje ir Klaipėdoje Forum cinemas bilietus galima pasiimti kasose iš anksto. Visuose kituose seansuose kviečiame tiesiog ateiti į filmą – bilietais nebus prekiaujama.

Filmų peržiūrose dalyvaus ir su žiūrovais bendraus filmo kūrėjas Jevgenijus Afinejevskis. Dokumentinė juosta „Laisvė ugnyje: Ukrainos kova už laisvę“ pasakoja apie Rusijos vykdomą agresiją prieš Ukrainą ir ragina į invazijos sukeltą humanitarinę krizę pažvelgti ukrainiečių žurnalistų, karių, gydytojų, menininkų, savanorių, dvasininkų, vaikų ir motinų akimis. Laisvė ugnyje: Ukrainos kova už laisvę“ atskleidžia Ukrainos vienybės dvasią net ir tamsiausiomis šalies valandomis bei meta iššūkį tarptautinei bendruomenei kartu pasipriešinti tironijai.“

Filmas „Laisvė ugnyje: Ukrainos kova už laisvę“, kurio įžangą įgarsino „Oskaro“ laureatė Helen Mirren, jau pelnė apdovanojimus Hamptonų tarptautiniame, Savanos, Mill Valley ir Bragacine kino festivaliuose, sulaukė „Kineo“ apdovanojimo bei nominacijos Stokholmo kino festivalyje.

Kviečiame atvykti į kino seansą ir pirmiesiems Lietuvoje pamatyti 2022-aisiais sukurtą filmą, pirmą kartą pristatytą Toronto tarptautiniame ir Venecijos kino festivalyje bei ten pelniusį „Kineo“ apdovanojimą.“

 

Info. Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Lietuvoje


Įvertinkite naujieną