*alt_site_homepage_image*

Krepšinio 3x3 turnyras ir Pagirių gimnazijos mergaičių pergalingas žygis

decoration

2022-2023 m. m. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras sėkmingai vykdo Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuojamas Lietuvos mokyklų žaidynes. Mokiniai skatinami sportuoti, užsiimti aktyvia fizine veikla laisvalaikiu, prasmingai ir motyvuotai praleisti nepamokinį laiką bei sąmoningai rūpintis savo sveikata ir fiziniu tobulinimu.

Mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybos buvo itin populiarios. Zoninėse varžybose dalyvavo net 35 mergaičių ir 43 berniukų komandos. Mergaičių ir berniukų krepšinio 3x3 žaidynių finalas įvyko šių metų kovo 18 d. Rokiškio kūno kultūros ir sporto cento salėje. Į finalines varžybas susirinko dalyviai iš Rokiškio r., Panevėžio r., Plungės r., Šilutės r., Vilkaviškio r., Vilniaus r., Kaišiadorių r., Kauno r., Skuodo r., Šilalės r.,  Ukmergės r. bendrojo ugdymo mokyklų. Laimėjusios visas rungtynes, mergaičių tarpe nugalėjo Vilniaus r. Pagirių gimnazijos krepšininkės. Tai Evelina Lygutaitė (8b), Milana Fedosiukaitė (8b), Meda Šerpytytė (IIGa), Melanija Meilutė (7a), jų treneris Zbignev Leganovič.

Labai didžiuojamės iki šiol aukščiausiu šios gimnazijos krepšininkų pasiekimu šalies krepšinio varžybose! Sveikiname mergaites ir jų trenerį! Dėkojame varžybų organizatoriams už puikų turnyrą, profesionalų teisėjavimą, dėmesį kiekvienam dalyviui! Didelis ačiū Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktoriui Valdui Jankauskui bei sportinio ugdymo skyriaus darbuotojai, kuruojančiai krepšinį Gintarei Kazlauskienei už rūpestį organizuojant tokio lygio varžybas mokiniams! Dėkojame Vilniaus r. švietimo skyriui už galimybę dalyvauti tokio lygio varžybose. Dėmesys skatina dalyvauti, dirbti ir siekti vis naujų aukštumų! Tikime be traumų ir su puikia motyvacija grįšime į naujus turnyrus ir  pergales! Tikime, kad Lietuvos mokyklų žaidynės turi puikią ateitį, todėl kviečiame aktyviai dalyvauti!

 

Vilniaus r. Pagirių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Gražina Rudienė


Įvertinkite naujieną