*alt_site_homepage_image*

Kovo 19 d. vyks lygių galimybių kontrolieriaus 2020 metų veiklos ataskaitos pristatymas

decoration

Kovo 19 d., 10 val., visuomenei bus pristatyta Lietuvos Respublikos lygių galimybių kontrolieriaus 2020 metų veiklos ataskaita. Kaip ir kasmet, ataskaitos pristatymas organizuojamas kartu su Seimo Žmogaus teisių komitetu.

Renginio metu kontrolierė Agneta Skardžiuvienė ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos atstovai pateiks naujausią atliktų tyrimų dėl galimos diskriminacijos statistiką, apžvelgs tarnybos praktiką integruojant lygias galimybes viešosios politikos srityse bei primins ryškiausius tarnybos švietėjiškos ir prevencinės veiklos pavyzdžius.

Renginio metu kontrolierė taip pat aptars siūlomas rekomendacijas ir pasidalins svarbiausiais savo kadencijos pasiekimais. Renginį pradės ir sveikinimo žodį tars Seimo narys, Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius.

Ataskaitos pristatymas vyks nuotoliniu būdu, transliuojamas iš Lietuvos Respublikos Seimo. Renginys atviras visiems. Žiūrovai prie renginio galės prisijungti dviem būdais:

1. Microsoft Teams platformoje, kur galės tiesiogiai užduoti klausimus (spauskite šią nuorodą, kai bus galima prisijungti prie susitikimo);

2. Seimo interneto svetainėje ir Seimo YouTube paskyroje, kur galės komentuoti ir užduoti klausimus raštu. Seimo interneto svetainėje nuoroda į klausimų uždavimo sistemą matoma tik spaudos konferencijos metu, renginių kalendoriuje atvėrus spaudos konferencijos langą.


Įvertinkite naujieną