*alt_site_homepage_image*

Kovo 11-osios renginys Maišiagaloje

decoration

Kovo 8 d. Houvalto dvare vyravo pakili nuotaika – vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventei skirtas renginys. Laisvės spalvomis nudažytas patriotinis koncertas subūrė besišypsančius darželinukus ir moksleivius iš Maišiagalos, Vilniaus ir Vilniaus rajono.

Koncertinę programą pradėjo Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai. „Drugelių“ ir „Krasnoludki“ grupių vaikai džiugino žiūrovus gražiais šokiais ir dainelėmis. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos moksleiviai deklamavo eiles, skirtas Tėvynei. Maišiagalos Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Algirdo gimnazijos chorai dainavo dainas apie Lietuvą. Vilniaus Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos šokių kolektyvas „Versmė” šoko lietuvių liaudies šokius. Paberžės Šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos moksleivės atliko įspūdingą šokį su Lietuvos vėliavomis.

Koncerto pabaigoje visi dalyviai kartu sudainavo dainą „Nupiešiu Lietuvą mažytę“.

Koncerto dalyviai taip pat apsilankė kūrybinių darbų parodoje „Tau, Lietuvą!“. Parodoje eksponuojami Vilniaus r. Aušros gimnazijos ir Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos moksleivių ir priešmokyklinės ugdymo grupės ugdytinių darbai.

„Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie savo šypsena ir energija priminė, kokia brangi ir svarbi yra laisvė!“, – dėkoja renginio organizatoriai. 

 

Inf., nuotr. NDKC Maišiagalos skyrius


Įvertinkite naujieną