*alt_site_homepage_image*

Konkursas vaikams ir jaunimui „Laiškas Kalėdų Seneliui“

decoration

Artėjančių nuostabių švenčių proga Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras kviečia vaikus ir jaunimą dalyvauti konkurse „Laiškas Kalėdų Seneliui“ ir laimėti prizų.

Konkursas skirtas 3-15 metų vaikams ir jaunimui.

Organizatorius išskiria tris amžiaus kategorijas:

  • 3-6 metai – leidžiama pateikti piešinius;
  • 7-12 metų amžiaus – priimtini piešiniai ir tekstiniai darbai;
  • 13-15 metų – tik tekstiniai darbai.

Didžiausias piešinio formatas – A4, o tekstas laiške turi būti ne ilgesnis kaip 2 000 ženklų ir pateikiamas parašytas tik ranka. Laiške turi būti nurodytas konkurso dalyvio vardas, pavardė arba slapyvardis.

Kartu su laišku turi būti siunčiama ši informacija: konkurso dalyvio vardas ir pavardė, el. pašto adresas, tėvų (teisėtų globėjų) telefono numeris. Laiškas kartu su nurodyta informacija turi būti išsiųstas paprastu paštu iki gruodžio 18 d. arba pateiktas asmeniškai organizatoriaus adresu: Vilniaus g. 2, Rudamina, Vilniaus r.

Laiško pateikimas yra lygus paraiškai dalyvauti konkurse ir sutikimui su šiomis taisyklėmis, taip pat sutikimui tvarkyti asmens duomenis su šio konkurso vykdymu ir dokumentavimu susijusiais tikslais.

Laiškai bus vertinami pagal jų turinį ir vizualinį aspektą. Konkurso rezultatai bus paskelbti gruodžio 12 d. Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro facebook paskyroje. Konkurso laimėtojui taip pat bus pranešta jo nurodytu telefono numeriu.

Kiekvienoje kategorijoje bus apdovanotos 3 pirmosios vietos.

Konkurso taisyklės

Kviečiame dalyvauti!

Laiškas Kalėdų Seneliui


Įvertinkite naujieną