*alt_site_homepage_image*

Kalveliuose vyko tradicinė šeimos šventė „Meilė kuria šeimą“

decoration

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centre Kalveliuose birželio 30 d. popietę praūžė tradicinis, šeštus metus organizuojamas renginys „Meilė kuria šeimą“, kuriame šiais metais susirinko per 300 vaikų ir suaugusių! Šis renginys skirtas įtėviams, globėjams, vaikams bei visiems, kurie nėra abejingi be tėvų globos likusių vaikų likimui. Kiekvienais metais laukiamas jau tapęs tradicija renginys suteikia šilumos, artumo ir jaukumo visiems dalyvaujantiems.

Šeimos šventė „Meilė kuria šeimą“ vyksta Globėjų savaitės metu. Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena. Šiai dienai paminėti visą savaitę, nuo birželio 27 iki liepos 3 dienos, visoje Lietuvoje vyksta specialūs globos savaitei skirti renginiai, siekiant pagerbti globėjus ir padėkoti jiems už globojamus ir užaugintus vaikus.

„Sveikinu Jus jau tradicija tapusiame renginyje skambiu ir prasmingu pavadinimu „Meilė kuria šeimą“. Džiugu šią dieną matyti taip daug laimingų veidų, primenančių mūsų darbo prasmę“, – susirinkusius sveikino Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro direktorė Leokadija Pavtel.  „Ši diena nuostabi tuo, kad globėjams, įtėviams, globos įstaigų darbuotojams galime padėkoti už atsidavimą ir meilę, kurios taip reikia be tėvų globos likusiems vaikams. Mielieji, ačiū, kad esate žmonėmis iš didžiosios raidės – Jums išreikšti dera dvigubą padėką“ ‒ globėjams, įtėviams, globos įstaigų darbuotojams padėkojo Šeimos ir vaiko krizių centro direktorė L. Pavtel.

Centro direktorė taip pat skyrė nuoširdžius padėkos žodžius Vilniaus rajono savivaldybei už galimybę ir palaikymą organizuojant šią šventę, už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, siekiant kilnaus tikslo – laimingos kiekvieno vaiko vaikystės. Taip pat pasidžiaugė jau š. m. liepos mėnesį baigiamu centro fasado atnaujinimu.

Šeimos šventė, kaip ir kasmet, suburia daugybę šeimų, kurios pasiryžo įsivaikinti ar globoti vaikus, besišypsančius ir vaikyste besidžiaugiančius vaikus bei Vilniaus rajono savivaldybės atstovus.

Šiemet renginyje dalyvavo ir sveikinimus su artėjančia Globėjų diena perdavė Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško. „Mieli globėjai, pirmąjį liepos sekmadienį minėsime Globėjų dieną, kuri leidžia dar kartą padėkoti Jums už dovanojamą meilę ir suteikiamą namų jaukumą, pasiaukojimą bei nuoširdų rūpinimąsi vaikais. Jūsų širdžių šiluma įžiebia vaikams vilties ir gėrio kibirkštėlę, kuria saugesnį ir gražesnį rytojų. Šios gražios ir prasmingos dienos proga dar kartą dėkoju Jums už tai, kad atveriate savo širdis ir namų duris vaikams, likusiems be tėvų globos, gydote jų sužeistas sielas ir užauginate dorus piliečius. Linkiu Jums stiprybės, įkvėpimo, kantrybės ir Dievo palaimos“, – nuoširdžius sveikino žodžius perdavė vicemerė T. Demeško.

Vicemerė taip pat pasidžiaugė, kad siekiant paminėti šią svarbią dieną visą savaitę Vilniaus rajone vyksta globėjų savaitės renginiai, kurių metu visuomenei pasakojama apie globos svarbą, globėjo vaidmenį ir jo prasmingumą.

Renginio metu vicemerė T. Demeško Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko krizių centro globėjams įteikė Vilniaus rajono savivaldybės merės padėkos raštus. „Ačiū Jums už prasmingą ir atsakingą darbą, nuoširdų rūpinimąsi, profesionalią pagalbą ir dėmesingumą žmogui“, – įteikdama padėkos raštus tarė vicemerė T. Demeško.

Reginyje taip pat dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės Tarybos narys Stanislav Zajankovski, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vyr. specialistės Silva Lukoševičienė ir Jolanta Lukaševič, Kalvelių seniūnė Kristina Gerasimovič, Vilniaus apskrities VPK Vilniaus rajono PK 1-ojo veiklos skyriaus Bendruomenės pareigūnė Violeta Vitlickaja-Zubanova, Vilniaus rajono švietimo įstaigų ir socialinių centrų atstovai bei kiti garbūs svečiai.

Po sveikinimo kalbų džiuginti susirinkusių jau skubėjo Šumsko daugiafunkcinio kultūros centro jaunasis kolektyvas bei Kalvelių „Aušros“ gimnazijos pradinių klasių mokiniai, kuriems trypčiojimais be plojimais pritarė susirinkę vaikai bei suaugę.

Jaukiame renginyje atsirado vietos ne tik linksmybėms, bet ir edukacijai. Susirinkusiems renginio dalyviams Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės pravedė prevencinį užsiėmimą „Saugi vasara“. Vaikai ir suaugę galėjo pasimokyti kelių eismo ženklų ir taisyklių, pereiti per perėjos maketą, pabendrauti, paklausinėti, sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus. Taip pat dalyvius su kinologo profesija supažindinti atvyko Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinės Kenos pasienio užkardos atstovai kartu su tarnybiniais šunimis, kuriais vaikai buvo ypač susidomėję.

Po oficialios ir edukacinės renginio dalies visų laukė linksmoji renginio dalis: šokiai dainos ir vaišės. Ypatingas dėmesys, žinoma, buvo skirtas mažiesiems. Jų laukė batutai, putų šou, cukraus vata, ledai ir kiti skanėstai ir pramogos.


Įvertinkite naujieną