*alt_site_homepage_image*

Jaunimas iš Zujūnų seniūnijos apsilankė Palangoje

decoration

Vilniaus rajono savivaldybės Zujūnų seniūnijos jaunimas priėmė Palangos miesto savivaldybės kvietimą ir rugpjūčio 9 d. kartu su Vilniaus rajono savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatore Juliana Lipinska atstovavo Vilniaus rajonui Jaunimo savaitėje Palangoje.

Į susitikimą taip pat buvo atvykę jauni žmonės, darbuotojai dirbantys su jaunimu iš Alytaus m., Druskininkų, Klaipėdos m., Kupiškio r., Lazdijų r., Pasvalio r., Plungės r., Raseinių r., Švenčionių r., Tauragės r., Trakų r. ir  Ukmergės r. savivaldybių.

Susitikimo metu pasidalinta patirtimi ir idėjomis, kaip jaunimas gali prisidėti prie savo gimtojo miesto gerinimo, vaikų ir jaunimo užimtumo. Taip pat aptartos veiklos, kurios šiuo metu yra aktualios jauniems žmonėms.

Pasak Vilniaus rajono savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorės Julianos Lipinskos, ši išvyka leido susipažinti su kitų savivaldybių jaunimu, pabendrauti ir pasidalinti savo idėjomis.

„Neformalioje aplinkoje aptarėme labai daug skirtingų idėjų ir man labai džiugu matyti, kad  jauni žmonės yra pilni idėjų bei užsidegę jas įgyvendinti. Labai tikiu, kad jaunimas prisidės prie savo gimtojo rajono gerovės kūrimo, bus aktyvūs piliečiai ir gražins mūsų rajoną savo darbais“, – įspūdžiais po kelionės pasidalino J. Lipinska.

Didelį įspūdį padarė ekskursija, kurios metu buvo parodyti seniausi architektūros paminklai, didingi parkai bei pramogos vietos.

 

Dėkojame Palangos miesto savivaldybei už kvietimą ir svetingą priėmimą!


Įvertinkite naujieną