*alt_site_homepage_image*

Jau rytoj – visuotinė DAROM tvarkymosi akcija

decoration

Jau rytoj, balandžio 23 d. kasmetinė viešųjų erdvių tvarkymo akcija skatins gyventojus visoje Lietuvoje ne tik rinkti atliekas, tačiau ir jas rūšiuoti bei pristatyti į regioninius atliekų tvarkymo centrus.

Akcijoje gali dalyvauti pavieniai asmenys, šeimos, miestų ir miestelių bendruomenės, organizacijos, verslo įmonės ir visi kam rūpi aplinkosauga.

Dalyvių registracija šiemet nebus vykdoma, o surinktas ir išrūšiuotas atliekas į regioninius ir apskričių aplinkos tvarkymo centrus (RATC) arba stambiagabaričių atliekų tvarkymo centrus (ATC) pristatys patys akcijos dalyviai.

Atliekų surinkimo aikštelės bus pažymėtos „MES DAROM“ programėlėje kartu su savivaldybėse rekomenduotinomis tvarkyti viešosiomis  erdvėmis. O atsižvelgiant į šių metų formatą, savanorių pagalbos bus prašoma  tik atliekų tvarkymo aikštelėse. „Mes Darom“ koordinuos savanorius, kurie atliekų surinkimo aikštelėse padės atliekų centrų darbuotojams priimti dalyvių atvežtas atliekas.

Šiemet dalyviai savarankiškai turės pasirūpinti ir būtinomis priemonėmis. Akcijos maišus organizacija perdavė humanitarinės pagalbos pakavimui Ukrainai, todėl dalyviai kviečiami atliekoms rinkti ir rūšiuoti reikalingais maišais pasirūpinti patiems.

Daugiau informacijos: www.mesdarom.lt bei Facebook paskyroje „Mes Darom“.

Taip pat primename, kad Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst kasmet skelbia Vilniaus rajone švaros akciją „Balandis – švaros mėnuo“. Kviečiame organizacijas ir gyventojus aktyviai palaikyti švarą ir tvarką bendro naudojimo teritorijose.

Padėkime visi kartu gamtai apsivalyti nuo šiukšlių, pasirūpinkime daug švaresne ir sveikesne aplinka.


Įvertinkite naujieną