*alt_site_homepage_image*

Iškyla su knyga vaikams Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje

decoration

Vasara su knyga? Tai vasaros renginys visiems, mažiems ir dideliems knygų mylėtojams. „Vasara su knyga“ – tai skaitymo iššūkis, turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas per vasarą perskaityti bent 5 knygas. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka pakvietė vaikus įveikti pirmą užduotį. Tai ne buvo tik skaitymas, o diena pilna netikėtumų, žinių, judesio ir juoko.

Renginio pradžioje vaikai susitiko bibliotekoje, pasidalino į dvi komandas. Turėjo įveikti pirmą užduotį: iš iškarpytų žodžių sudėlioti sakinius. Taip sužinojo, kad reikia keliauti rodyklėmis į lauką ir įveikti kitas užduotis. Vaikai išbandė supynes, žaidė tinklinį, mėtė kamuolį į krepšį. Įveikus visas užduotis vaikai finišavo prie iškylos, kur jų laukė knygos, vaisiai, gėrimai. Vaikai klausėsi garsinių skaitymų ir taip įveikė vieną užduotį iš akcijos „Vasara su knyga“. Po skaitymo netruko ir žaidimų su knyga. Daug teigiamų emocijų sukėlė šokis su knyga. Savo meistriškumą skaitytojai galėjo parodyti varžybose – vaikščiojimas su knyga ant galvos. Vaikai šiose varžybose dalyvavo su džiaugsmu. Be to, vaikai turėjo burtu keliu išsirinkti pasakos pavadinimą ir ją pristatyti, o kiti dalyviai turėjo atspėti koks tai kūrinys.

Saulei šildant vis karščiau vaikai atsigaivino ledais. Kiekvienas gavo po dovanėlę. Nors buvo labai karšta, vaikai nenorėjo skirstytis, žaidė savo sugalvotus žaidimus.

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka dėkoja vaikams už linksmai praleistą laiką ir iki kitų susitikimų.

Inf., nuotr. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka


Įvertinkite naujieną