*alt_site_homepage_image*

Inkilėlių kėlimo akcija „Globokime paukščius“

decoration

„Norint pamatyti paukščius, būtina tapti tylos dalimi“.
Robertas Lyndas

Kovo 20 -oji – Pasaulinė Žemės diena. Tai viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosauginių švenčių. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis. Žemės diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą. Ši diena suvienija žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų.

Su pavasariu sugrįžta ir paukščiai, todėl svarbu tinkamai juos pasitikti, iškelti sugrįžtantiems paukščiams namus. Kovo 24 d. VRSCB Kalvelių struktūrinio padalinio darbuotojos  kartu su Kenos girininkijos miškininkais organizavo tradicinę  pavasarinę inkilų kėlimo šventę „Globokime paukščius“, kuri vyko Kenos girininkijos Pakenės miške. Renginyje dalyvavo Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos 1, 2 ir 8 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Božena Stankevič, Irena Korvel ir Aneta Baslyk.

Miškininkai papasakojo apie inkilų gamybą, kabinimo taisykles, paukščių rūšis, jų ypatumus. Buvo iškelta net 15 naujų inkilų, kuriuos padovanojo Kenos girininkijos miškininkai.

Šis renginys sujungė visus vienai bendrai užduočiai – rodyti pavyzdį, kad gamta mūsų rankose, kad Žemę turime tik vieną, tad būtina ją saugoti. Labai džiugu, kad mokomės suprasti, jog mūsų draugiški gamtai poelgiai Žemei yra labai svarbūs, kad visuomenė aktyviai dalyvauja aplinkosauginėse akcijose.

Ačiū visiems dalyvavusiems akcijoje! Rūpinkimės gamta kartu!


Organizatoriai


Įvertinkite naujieną