*alt_site_homepage_image*

Informacija apie teikiamas lietuvių gestų kalbos vertimo paslaugas

decoration

Dažnai pasitaiko situacijų, kai viešųjų paslaugų tiekėjai, ar kitas paslaugas teikiančios institucijos/įstaigos/organizacijos neturi informacijos, kaip tinkamai užtikrinti informacinę aplinką, komunikaciją lietuvių gestų kalba, kai užsiregistruoja klientas vartojantis lietuvių gestų kalbą, rengiamas posėdis ir kviečiami dalyvauti kurčiųjų organizacijų atstovai, planuojamas pritaikyti renginys/informacija asmenims, turintiems klausos negalią, ar kitose situacijose.

Lietuvos kurčiųjų draugijos ir Lietuvių gestų kalbos vertimo centras dalijasi parengta atmintine dėl lietuvių gestų kalbos vertimo paslaugų užsakymo.

Lietuvių gestų kalbos vertimo paslaugos – nemokamos, apmokamos LR valstybės biudžeto lėšomis, teikiamos tiek kontaktiniu, tiek nuotoliniu būdu, tačiau būtina žinoti paslaugų užsakymo principus, taisykles, kontaktus ir kitą aktualią informaciją.

Parengtoje Atmintinėje dėl lietuvių gestų kalbos vertimo paslaugų užsakymo pateikiama pagrindinė ir susisteminta informacija, kad viešųjų paslaugų tiekėjai, paslaugas teikiančios institucijos/įstaigos/organizacijos galėtų užtikrinti kokybišką informacijos prieinamumą ir komunikaciją.

 

Lietuvos kurčiųjų draugijos

ir Lietuvių gestų kalbos vertimo centro informacija

Asociatyvi nuotr. freepik.com


Įvertinkite naujieną