*alt_site_homepage_image*

Informacija apie asbesto surinkimą

decoration

Vilniaus rajono savivaldybė tęsia asbesto atliekų surinkimą iš individualių gyventojų ir visuomeninės paskirties pastatų apvažiavimo būdu. Šiuo metu jau yra užregistruotas 321 gyventojų prašymas.

Informuojame, kad 2022 m. gyventojų prašymų sąrašai jau yra suformuoti, todėl šiuo metu registruojami prašymai bus vykdomi, kai bus surinktas asbestas pagal jau suformuotą sąrašą.

Registracija vykdoma el. paštu jolanta.volodko@vrsa.lt. Prašyme nurodykite: fizinio asmens vardą ir pavardę; namų ūkio, kuriame susidarė asbestinio šiferio atliekos, adresą; kontaktinį telefono numerį ir preliminarų asbesto kiekį kilogramais ar tonomis (laikytina, kad kvadratinis metras šiferio sveria 11 kilogramų).

Atkreipiame dėmesį, kad šiais metais planuojama surinkti iš viso apie 600 t asbesto atliekų.  Lėšos bus skiriamos iš Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto ir iš Atliekų prevencijos ir tvarkymo programos lėšų vykdant projektą „Namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų tvarkymas Vilniaus rajono savivaldybėje“.

 

Viršelio nuotr. freepik.com


Įvertinkite naujieną