*alt_site_homepage_image*

Ilgai lauktos šventės artėja: tradiciškai Vilniaus rajono mokiniams ir gyventojams dovanas atnešė Čenstakavos Kalėdų Senelis

decoration

Artėjant ilgai lauktoms didžiosioms metų šventėms, Vilniaus rajono vaikų veiduose šypsenas įžiebė kiekvienais metais laukiami svečiai – kun. Ryszard Umański su Kalėdų Seneliu.

Kartu su pagalbininkais – prie jau tradicinės kilnios akcijos prisidėjusia Čenstakavos visuomenine, patriotine draugija „Kresy“, Lenkijos Respublikos miestų ir rajonų valdžios atstovais bei privačiais asmenimis, kunigas Ryszard Umański apsilankė Kyviškėse, Mickūnuose bei Rukainiuose.

Lapkričio 18 d. kunigas, Kalėdų Senelis ir jų palyda apsilankė ir dovanas išdalino Kyviškių pagrindinėje mokykloje, kur juos šiltai pasitiko mokyklos direktorė Janina Soltanovičienė, mokyklos pedagogų būrys ir mokiniai, svečiams parengę gražų renginį Lenkijos Nepriklausomybės dienos proga.

Šiemet kartu kunigu atvykę mokiniai iš Kraškovicų mokyklos-darželio prisijungė prie Vilniaus r. Kyviškių pagrindinės mokyklos mokinių kuriant plakatus apie draugystę, o tuo metu abiejų įstaigų direktorės pasirašė mokyklų bendradarbiavimo sutartis.

Su dovanomis Kalėdų Senelis apsilankė ir Mickūnų seniūnijoje bei Vilniaus r. Mickūnų lopšelyje-darželyje, kur jį pasitiko Mickūnų seniūnijos seniūnė Renata Mickevič, lopšelio-darželio bendruomenė bei džiaugsmingų vaikų būrys, nekantraujantis atvykusiems svečiams pademonstruoti šventinę programą: šokius bei eilėraščius.

Paskutine kunigo R. Umańskio ir jo delegacijos kelionės vieta tapo Rukainių seniūnija, kur juos draugiškai sutiko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Rukainių seniūnė Anžela Stankevič, Rukainių gimnazijos direktorius Oleg Nikončik bei pedagogų kolektyvas, kuris kartu su mokiniais surengė šventinį koncertą.

Gautos dovanos taip pat nukeliavo į Vilniaus r. Pakenės Č. Milošo pagrindinę mokyklą ir artimiausiu metu pasieks Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos mokinius.

Gražia tradicija tapusi labdaros akcija šiemet organizuojama jau 8-ą kartą. Prieš aštuonerius metus buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Mickūnų seniūnijos ir Lenkijos Poraj valsčiaus.

Džiaugiamės ilgamečiu bendradarbiavimu, kurio dėka ne tik organizuojama kasmetinė prieškalėdinė akcija, bet ir kasmet organizuojama mokinių išvyka į Lenkiją.

Be dovanų vaikams, Kalėdų Senelis atvežė ir paramą maisto produktais, kuri bus išdalinta sunkiau besiverčiantiems seniūnijų gyventojams.


Įvertinkite naujieną