*alt_site_homepage_image*

Gyventojų dėmesiui: teikiame atnaujintą Vilniaus rajono seniūnaitijų ribų sąrašą

decoration

Esamų Vilniaus rajono savivaldybės seniūnaičių kadencija artėja link pabaigos. Nauji seniūnaičių rinkimai organizuojami ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo tos dienos, kai į pirmąjį savivaldybės tarybos posėdį susirenka ir prisiekia išrinktos savivaldybės tarybos nariai, tad nauji rinkimai numatomi jau šių metų spalio pradžioje.

„Vilniaus rajonas nuolat auga. Kai kuriose gyvenvietėse, ypač priemiestinėse seniūnijose, gyventojų skaičius pastaraisiais metais sparčiai auga. Praeitų metų duomenimis, devyniose seniūnijose gyventojų skaičius sumažėjo. Dėl to turime peržiūrėti, ar tam tikrose vietovėse užtenka bendruomenės interesams atstovaujančių seniūnaičių. Be to atsižvelgėme ir į gyventojų pasiūlymus kai kurių kaimų nedalinti į atskiras seniūnaitijas, o išlaikyti vientisumą“, – sako Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorius Vladislav Kondratovič.

Gyventojai kviečiami susipažinti su gyvenamųjų vietovių ar jų dalių suskirstymo (sugrupavimo) į seniūnaitijas projektu ir teikti pasiūlymus.

Atnaujintas Vilniaus rajono seniūnaitijų ribas rasite čia.

Pastabas/pasiūlymus iki š. m. rugpjūčio 15 d. galima siųsti el. paštu rita.daugeviciene@vrsa.lt.

Siekiant, kad kuo daugiau gyventojų aktyviai dalyvautų seniūnaičių rinkimų balsavime, Vilniaus rajono savivaldybės tarybai yra pateiktas sprendimo projektas dėl naujo seniūnaičių rinkimų tvarkos aprašo, kuris numato galimybę balsuoti ir internetu.


Įvertinkite naujieną