*alt_site_homepage_image*

Grindų riedulio turnyras Rudaminoje

decoration

Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje gruodžio 7 d. vyko Vilniaus rajono savivaldybės organizuotas 2022 m. Vilniaus rajono grindų riedulio turnyras, skirtas Lietuvos jaunimo metams paminėti.

Turnyre dalyvavo Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazija, Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komanda bei dvi svečių iš Vilniaus m. Vasilijaus Kačialovo gimnazijos ekipos. Turnyras vyko vieno rato sistema. Turnyrą atidarė „Ryto“ gimnazijos direktorius Ramūnas Maniuška, kuris palinkėjo šio žaidimo išsiilgusiems sportininkams gražių kovų aikštelėje ir pergalių.

Aikštelėje gražių, įtemptų kovų netrūko, visi susitikimai buvo atkaklūs iki finalinio švilpuko. Visus varžovus nugalėti pavyko Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos riedulininkams (treneris V. Vilipas) ir jie tapo čempionais.

Įtempta kova vyko dėl sidabro ir bronzos medalių, čia trys komandos surinko po 6 taškus ir pergalę lėmė daugiausiai įmuštų įvarčių. Antrą vietą iškovojo V. Kačialovo 2 komanda (treneris J. Michailov), trečiąją – V. Kacialovo 1 komanda (treneris J. Michailov) ir šalia apdovanojimų liko Marijampolio M. Lukšienės gimnazijos sportininkai (tr. Saulius Barevičius). Penktą vietą užėmė jauniausia turnyro ekipa – F. Rusčico riedulininkai (treneris Inesa Vilkauskienė).

Vilniaus rajono savivaldybė įsteigė gražias taures ir medalius, kuriuos įteikė Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vyr. specialistas Karol Pacyna ir pažadėjo 2023 m. vėl pakviesti žaisti šį dinamišką žaidimą bei dalyvius pasveikino su Lietuvos jaunimo metais.

Su dovanomis atvyko ir grindų riedulio federacijos prezidentas Arvydas Ilgevičius bei valdybos narys Audrius Ilgevičius, kurie padėkojo Vilniaus rajonui už grindų riedulio populiarinimą ir atsivežė federacijos generalinio rėmėjo Arimex ir rėmėjo OSHEE dovanas.

Visi žaidėjai ir treneriai, teisėjai buvo apdovanoti rėmėjų dovanomis, o geriausi žaidėjai – specialiais prizais. Geriausiais žaidėjais buvo pripažinti: „Ryto“ gimnazijoje Jonas Dzingulevičius, V. Kačialovo I komandoje – Daniil Odochovskij, V. Kačalovo II Ignas Misiūnas, Marijampolio – Eimuntas Baranauskas ir Ferdinando Ruščico – Armando Tichonovič.

Turnyro teisėjai: Rafal Stankevič, Andžej Burkot, Kamil Kowger ir Jurij Michailov, kuriems įteiktos rėmėjų dovanos.


Įvertinkite naujieną