*alt_site_homepage_image*

Gerosios patirties sklaida „Pirmieji žingsniai sėkmingo kodavimo link“

decoration

Kovo 15 d. Vilniaus r. Mickūnų vaikų lopšelyje-darželyje vyko gerosios darbo patirties sklaidos atvira veikla, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojoms.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Katrina Panasevič ir vyresn. ikimokyklinio mokytoja Božena Naimovič dalijosi savo gerąja darbo patirtimi – pirmaisiais žingsniais kodavimo srityje. Veiklos metu mokytojos pateikė visiems susirinkusiems pristatymą apie tai:

  • Kas tai kodavimas;
  • Kaip ir nuo ko pradėti mokyti kodavimo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus;
  • Ką vaikai laviną kodavimo užsiėmimo metu ir ko išmoksta.

Po pristatymo buvo paruošta daug įdomių praktinių užsiėmimų, kur kiekvienas pedagogas (svečias) galėjo dalyvauti ir išbandyti kodavimo žingsnius su robotukais Bee-bot (Bitutės), robotuku sraige Qobo, bei išmaniosiomis katytėmis „Clever cats“. Mokytojai taip pat žaidė kodavimo žaidimus, kurių metu kodavimas vyko per lytėjimą, bendradarbiavimą, loginį mąstymą, reakciją, veidrodžio atspindėjimą ir gerą nuotaiką.

Aptarimo metu organizuota gerosios darbo patirties atvira veikla susilaukė didžiulio pedagogų pagyrimo ir liko įvertinta labai gerai. Iš viso veikloje dalyvavo 25 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos iš Vilniaus rajono įvairių švietimo įstaigų. Džiaugiamės, kad visi galėjome bendrauti gyvai, matyti vienas kitą, išklausyti, pasidalinti savo mintimis, idėjomis  savo darbe.

 

Vyresn. mokytoja Božena Naimovič


Įvertinkite naujieną