*alt_site_homepage_image*

Erasmus+ projekto „SENSE“ mainų savaitė Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje

decoration

Gegužės 23-27 dienomis Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje svečiavosi Erasmus+ projekto „SENSE“ dalyviai iš Rumunijos, Kroatijos ir Ispanijos.

Visos mainų savaitės veiklos buvo susijusios su 12-tuoju darnaus vystymosi tikslu (atsakingas vartojimas) ir vykdomos naudojant PBL (projektine veikla grįstas mokymas) metodą. Mokiniai nagrinėjo pasirinktų produktų gyvavimo ciklą, rūšiavimo ir perdirbimo galimybes, kalbėjo apie greitos mados poveikį ir ieškojo atsakymų į klausimą „Kaip mes, paaugliai, galime tapti atsakingais vartotojais?“. Savo kūrybines idėjas įgyvendino anglų kalbos mokytojų J. Zacharevič ir I. Stankevičienės organizuotose veiklose gimnazijoje, dalyvaudami edukacijoje „Atnaujink mane“ A. Mickevičiaus bibliotekoje ir edukacijoje „Pradėkim nuo apsipirkimo maišelio“, kurią vedė dailės mokytoja D. Blažytė-Vanagienė.

Susipažinę su Vilniaus Unesco saugomu paveldu, Anykščių Lajų taku, Nemenčinės lankytinomis vietomis ir paragavę tradicinių patiekalų, dalyviai atsisveikino iki kito susitikimo, kuris vyks rugsėjį Rumunijoje.

 

Projekto koordinatorės anglų kalbos mokytojos

Justina Zacharevič ir Inga Stankevičienė


Įvertinkite naujieną