*alt_site_homepage_image*

Edukacinė-literatūrinė valandėlė „Augu su knyga“ Kalvelių bibliotekoje

decoration

Knygų pasaulis – svarbi gyvenimo patirtis, kuri padeda vaikams pamėgti knygų skaitymą, padeda augti ir per knygas pamilti pasaulį.

2023 m. sausio 18 d. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos Kalvelių struktūriniame padalinyje vyko susitikimas su Kalvelių vaikų darželio „Boružiukų“ grupės vaikais kartu su auklėtoja Vineta Macutkevič.

Darželinukai bibliotekoje lankėsi pirmą kartą, jiems viskas buvo labai įdomu. Vaikai susipažino su biblioteka, išgirdo ir patys pamatė, kokių įvairių knygų yra. Bibliotekos darbuotojos vaikams parodė vaikiškų knygų fondą, žaidimų lentyną. Išklausę bibliotekos darbuotojos pasakojimo apie vaikiškų knygelių įvairovę, mažiukai patys vartė ir žiūrinėjo patikusias knygas, išgirdo, kad pasakų knygos gali būti iliustruotos „iššokančiais“ paveikslėliais, įgarsintos, įvairiausių dydžių ir formų.

Didžiausią įspūdį vaikams paliko mažiausios bibliotekos knygelės. Vėliau vaikai buvo pakviesti į edukacinį užsiėmimą, kur galėjo nuspalvinti pasakų herojus paruoštose paveikslėliuose. Vaikų susidomėjimas ir smalsumas buvo didžiulis.

Renginio pabaigoje vaikai pažiūrėjo linksmą animacinį filmuką, pagal pasaką „Maišas obuolių“. Vaikams patiko bibliotekoje ir jie pažadėjo dar apsilankyti ne tik su auklėtoja, bet ir su tėvais.

 

Organizatoriai Natalija ir Teresa


Įvertinkite naujieną