*alt_site_homepage_image*

EBPO kviečia prisijungti prie Ukrainos ūkio gelbėjimo

decoration

Neišprovokuota didelio mąsto Rusijos agresija prieš Ukrainą sukelia be visų negandų, skausmo ir praradimų, padidina bado riziką Ukrainos populiacijai, tiek milijonams vargingiausiai gyvenančių pasaulio žmonių. Siekdama išsaugoti žemės ir maisto ūkio gamybos apimtis, Ukraina prašo paramos žemės ūkio technika, sėklomis, trąšomis ir pesticidais, kuru ir logistine pagalba.

Atsižvelgiant į pavasarinės sėjos terminus – laiko liko nedaug, o Ukrainos galimybės sumažinti žalą 2022 m. produkcijai turės milžinišką įtaką apsirūpinimui maistu tiek Ukrainoje, tiek ir kitose pasaulio šalyse.

Kaip padėti? Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) kviečia prisidėti prie pagalbos Ukrainai ne finansiškai, bet tiesiogiai bendradarbiaujant su vienu ar keletu Ukrainos gamintojų.

Įmonės ir socialiniai partneriai, norintys prisidėti aukodami Ukrainai žemės ūkio techniką arba pinigines lėšas šiai technikai įsigyti turėtų kreiptis vienu iš šių adresų:

  • ES šalių paramos koordinavimą atlieka Emergency Relief Coordination Centre (ERCC), el. p. ECHO-private-donations@ec.europa.eu;
  • tiesiogiai galima susisiekti su paramą koordinuojančiu Ukrainos žemės ūkio ministerijos ekspertu Yuriy Zmiy el. paštu ymzmiy@gmail.com.

 

Pagal EBPO informaciją

Asociatyvi nuotr. unsplash.com


Įvertinkite naujieną