*alt_site_homepage_image*

Dūkštų seniūnijos gyventojai padėkojo už derlių

decoration

Šeštadienį, rugsėjo 24 d., Dūkštų seniūnija pakvietė visus į spalvotą derliaus šventę.

Šventė prasidėjo šv. Mišiomis Dūkštų Šv. Onos bažnyčioje, kurių metu tikintieji dėkojo Dievui už šių metų derlių. Prie altoriaus buvo nešamos gėlių puokštės ir šiųmetinis derlius: javai, daržovės, vaisiai ir duona.

Parapijos kunigas Valdemar Ulcukevič pašventino duoną ir įrengtus derliaus kiemelius.

Šventėje dalyvavęs Europos Parlamento narys, Lietuvos lenkų sąjungos pirmininkas Valdemar Tomaševski padėkojo ūkininkams už jų triūsą ir sunkų kasdien atliekamą darbą, kurio dėka turime duonos ant stalo. Taip pat padėkojo už renginio organizavimą, seniūnijai ir organizatoriams už nuostabias dekoracijas, turiningą meninę programą ir linkėjo visiems gerai praleisti laiką.

Ūkininkams už jų pastangas dėkojo ir Lietuvos Respublikos Seimo narė Rita Tamašunienė.

Vilniaus rajono merė Marija Rekst padėkojo organizatoriams bei gyventojams už gražų bendradarbiavimą organizuojant šventę. Merė pabrėžė, kad derliaus šventė – tai visų mūsų graži tradicija ir pasidžiaugė, kad Vilniaus rajono gyventojai ją puoselėja.

Po sveikinimo žodžių visiems šventės dalyviams buvo išdalyta anksčiau kunigo palaiminta duona.

Šventės metu buvo pagerbti ūkininkai. Merė Marija Rekst kartu su Dūkštų seniūne Honorata Masalska ir Žemės ūkio skyriaus vedėju Ruslanu Narunec įteikė padėkos raštus nusipelniusiems ūkininkams.

Koncertą visiems paruošė Dūkštų vokalinis instrumentinis ansamblis „Bez słów”, vokalinis ansamblis „Ojranka“, „Kapela Dworska“ iš Maišiagalos, „Kapela Podwileńskich Kawalerów“ iš Nemenčinės, grupė „Patruliai“ ir Stanislav Mažeiko.

Visus šventės dalyvius linksmino Dominik Kuzinevič.

 

Nuotr. organizatorių


Įvertinkite naujieną