*alt_site_homepage_image*

Derliaus šventės Vilniaus rajone tęsiasi! Šį savaitgalį kviečiame švęsti 4-ose seniūnijose

decoration

Ateinantį savaitgalį ir vėl visus džiugins derliaus šventės Vilniaus rajone. Smagiai praleisti laiką rudens renginiuose kviečiame į Sužionių, Nemėžio, Medininkų ir Buivydžių seniūnijas!

Šeštadienį kviečiame į derliaus šventę Sužionių kaime. Tradicinis renginys prasidės 12.00 val. šv. Felikso Valua bažnyčioje, kurioje bus aukojamos šv. Mišios. Joms pasibaigus, 13.00 val. prie Sužionių bendruomenės namų (Žalioji g. 4, Sužionys, Vilniaus r.) visų lauks koncertinė programa: kolektyvų pasirodymai, svetingi kiemeliai – vaišės ir pramogos vaikams.

Rugsėjo 17 d. 12.00 val. Nemėžio seniūnija kviečia visus gyventojus ir miestelio svečius dalyvauti Nemėžio seniūnijos derliaus šventėje ir padėkoti Dievui už rudens gėrybes. Renginys vyks Nemėžio seniūnijoje, Skaidiškių parke.

12.00 val. vyks iškilmingas šventės atidarymas Skaidiškių parke. 12.20-16.00 val. meno kolektyvų pasirodymai bei sporto varžybos vaikams ir jaunimui (4x4 tinklinis (atskira kategorija berniukams ir mergaitėms); futbolas (vaikams); sunkioji atletika). Svečius taip pat lauks šventinis koncertas, svetingi kiemeliai, rudeninė ir kulinarinio paveldo virtuvė, sporto varžybos ir pramogos vaikams bei jaunimui!

 

Sekmadienį Medininkų seniūnijoje (Šv. Kazimiero g. 4, Medininkai) vyks rudens derliaus šventė. Tradiciškai derliaus šventė prasidės 12.00 val. šv. Mišiomis Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje. 13.30 val. vyks koncertinė programa: medininkų gyventojų ir svečių lauks kolektyvų pasirodymai, svetingi kiemeliai, vaikų pramogų zona.

Rugsėjo 18 d. kviečiame į derliaus šventę Buivydžių seniūnijoje. Šventė prasidės 12.00 val. šv. Mišiomis Buivydžių Šv. Jurgio bažnyčioje. 13.00 val. visi kviečiami į šventinį koncertą, kuris vyks gimnazijos stadione, prie kultūros centro Buivydžiuose.

Kviečiame dalyvauti ir puikiai praleisti laiką!


Šį mėnesį derliaus šventės jau praūžė jau 10 seniūnijose. Pirmasis rudens savaitgalis kvietė visus į derliaus šventes Riešės, Avižienių, Rudaminos ir Maišiagalos seniūnijose.

Praeitą savaitgalį spalvingi derliaus renginiai vyko Šatrininkų, Mickūnų, Marijampolio, Paberžės, Rukainių ir Juodšilių seniūnijose. Taip pat vyko kapelų vakaronė „Iki ryto grot, po šokių miegot“ Nemenčinėje, šeimos šventė Veriškėse, o Sudervė iškilmingai paminėjo Sudervės Švč. Trejybės bažnyčios 200 metų jubiliejų.

Kiek anksčiau, rugpjūtį, į derliaus šventes pakvietė Nemenčinės seniūnija Eitminiškėse ir Rukainių seniūnija.


Įvertinkite naujieną