*alt_site_homepage_image*

Derliaus šventė Sužionyse

decoration

Rugsėjo 17 d. prie Sužionių bendruomenės namų įvyko kasmetinė derliaus šventė. Šventė prasidėjo šv. Mišiomis Sužionių Šv. Felikso Valua bažnyčioje.

Visus atvykusius savo nuostabiu pasirodymu džiugino ansamblis „Sużanianka“. Šventės metu pagrindinis dėmesys buvo skirtas ūkininkams. Iškilmingos renginio dalies metu Sužionių seniūnas Tadeuš Aliancevič dėkojo ūkininkams už jų sunkų ir kilnų darbą bei susirinkusius rengininio svečius vaišino pašventinta šiųmetine duona.

Renginyje dalyvavusi Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska savo ir Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst vardu dėkojo ūkininkams už jų sunkų darbą, patriotiškumą ir pagarbą žemdirbystės tradicijoms.

Renginyje taip pat dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės Tarybos nariai bei bendradarbiavimo partneriai iš Pasymo miesto (Lenkija).

Linksmosios šventės dalies metu scenoje pasirodė Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro ansambliai: ansambliai „Sużanianka“, „Kapela Świętojańska“ , „Kapela Kawalerów Podwileńskich“, muzikantas iš Vilniaus – Miroslav Losiev bei žymusis Vilniaus krašto šnekorius Vincukas.

Šventėje visų laukė gražiai papuošti derliaus kiemeliai. Organizatoriai pasirūpino, kad į šventę atvykę svečiai galėtų pasivaišinti lauko patiekalais.

Skanėstų ir pramogų netrūko ir mažiesiems šventės dalyviams. Jie šoko ant pripučiamų batutų ir vaišinosi cukraus vata bei kukurūzų spragėsiais.


Įvertinkite naujieną