*alt_site_homepage_image*

Derliaus šventė Sudervėje

decoration

Spalio 2-osios sekmadienį, Sudervėje vyko derliaus šventė, kurios metu susirinkę gyventojai ir svečiai dėkojo ūkininkams už  užaugintą derlių bei sudėtingą darbą.

Šventė prasidėjo šv. Mišios Sudervės Švč. Trejybės bažnyčioje lenkų, o vėliau ir lietuvių kalba. Pamaldoms pasibaigus vyko iškilmingas derliaus šventės atidarymas bei šventinis koncertas.

Pirmieji į sceną žengė ansamblis „Suderwianie“, kurių pasirodymo metu Sudervės seniūnijos seniūnei Česlavai Pavilovič buvo įteiktas derliaus šventės vainikas bei duona. Įteiktas dovanas bei susirinkusius svečius palaimino parapijos klebonas Kęstutis Masevičius. Palaiminta duona seniūnė pasidalino su susirinkusiais gyventojais bei renginio svečiais, kurių gretose buvo ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai atstovaujanti Lietuvos Respublikos Seimo narė Rita Tamašunienė bei Vilniaus rajono savivaldybės merės pavaduotoja Teresa Demeško.

Renginyje ūkininkams dėkota ne tik žodžiu – geriausi seniūnijos ūkininkai buvo pakviesti ant scenos ir apdovanoti padėkos raštais.

Renginio metu savo puikiai pasirodymais susirinkusius džiugino Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos mokiniai, Buivydiškių pagrindinės mokyklos Sudervės skyriaus mokiniai, kapela „Wspomnienie“, Katažyna Paršuta, Aneta Jodkaitė, vokalinis ansamblis „Baika“.

Po iškilmingo šventės atidarymo, svečiai turėjo galimybę pasigrožėti spalvingais, šių metų derliumi išpuoštais kiemeliais, paragauti pagamintų skanumynų, o mažiesiems buvo suorganizuoti žaidimai bei linksmybės.

Renginio organizatoriai: Lietuvos lenkų sąjunga, Vilniaus rajono savivaldybė ir Sudervės seniūnija.


Įvertinkite naujieną