*alt_site_homepage_image*

Darbdaviai kviečiami prisijungti prie iniciatyvos „Dirbk pas mus. Jokio Skirtumo, su ar be negalios“

decoration

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijavo visuomenės švietimo ir informavimo kampaniją „Jokio skirtumo“, kurios viena pagrindinių sudedamųjų – iniciatyva darbdaviams „Dirbk pas mus. Jokio Skirtumo, su ar be negalios“. Šios iniciatyvos tikslas – paskatinti Lietuvos darbdavius reikšti savo palaikymą negalią turinčių žmonių didesnei įtraukčiai į darbo rinką ir parodyti, kad jokio skirtumo, su ar be negalios – svarbiausia yra kompetencijos ir noras dirbti.

Iniciatyva siekiama keisti darbdavių požiūrį ir skatinti priimti į darbą ir negalią turinčius žmones, sukurti jiems tinkamas fizines darbo sąlygas ir lygiavertes galimybes įsitraukti į darbo kolektyvą. Taip pat norima parodyti žmonėms su negalia, kad darbdaviai yra atviri visiems kandidatams, turintiems reikiamas žinias, kompetencijas ir norą dirbti, ir paskatinti kandidatuoti į norimą darbo vietą.

Kviečiame prisijungti prie iniciatyvos savo darbo skelbimus bei „Facebook“ paskyros profilio nuotraukas pažymint specialiai kampanijai paruoštu „Jokio Skirtumo, su ar be negalios“ ženklinimu:

- Rėmeliu savo „Facebook” paskyroje. Remėlius rasite čia ir čia. 

- Specialiu ženkliuku, kurį kviečiame integruoti į savo darbo skelbimą. Ženkliuką rasite čia. 

- Grotažyme #JokioSkirtumo, kurią kviečiame įtraukti į darbo skelbimus, žymėti socialinių tinklų ir interneto svetainių įrašus.

Daugiau informacijos: https://www.jokioskirtumo.lt/darbdaviams/

 

Inf. Neįgaliųjų reikalų departamentas


Įvertinkite naujieną