*alt_site_homepage_image*

Bronzos medalis Lietuvos jaunučių pirmenybėse

decoration

Rugsėjo 24-25 d. Rietave, vyko Lietuvos jaunučių (2008 m. ir jaunesni) „Olimpinių vilčių“ pirmenybės. Dvi dienas jaunieji sportininkai varžėsi, kad išsiaiškintų kas yra geriausias.

Sportininkai varžėsi asmeninėse, mergaičių, berniukų dvejetų ir mišrių dvejetų rungtyse. Iš viso dalyvavo 24 mergaitės ir 24 berniukai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.

Asmeninės varžybos vyko pogrupiuose. Pirmenybėse dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkas iš Mickūnų Sebastian Stefanovič. Pogrupiuose Sebastian Laimėjo 3 kartus ir pralaimėjo 2 kartus, pateko į antrą finalą ir kovojo dėl 9-16 vietos.

Antrame finale Sebastian laimėjo 7 iš 7 susitikimus ir užėmė labai aukšta 9 vietą. Dvejetų varžybose Sebastian kartu su Vilniaus atstovu Moteju Adomoniu ketvirtfinalį laimėjo prieš labai stipru varžovų pora iš Kauno ir pateko į pusfinalį kur po  atkaklios kovos 2:3 pralaimėjo čempionais tapusiems Utenos ir Širvintų atstovams. Mišrių dvejetų varžybose Sebastian kartu su Šiauliete pakliuvo iki ketvirtfinalio. Sveikiname Sebastiana su puikų rezultatų.             

                                        

 Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis


Įvertinkite naujieną