*alt_site_homepage_image*

Aurima Dilienė: „Jeigu nori gyventi kitaip – pradėk daryti ką nors kitaip“

decoration

Kovo 8 dieną Vilniaus rajono savivaldybės centrinės bibliotekos Facebook paskyroje įvyko virtualus susitikimas su  ypatinga moterimi – 7 vaikų mama, rašytoja, gydytoja psichoterapeute, šeimos konsultante Aurima Diliene, kuri daugiau negu prieš 5 metus išvyko su šeima gyventi į Prancūziją.

Savo knygoje „Laiškai iš Bordo“ ji rašo apie savo ir savo šeimos patirtį persikrausčius gyventi į Prancūziją. Tai istorija, kaip suderinti darbą su 7 vaikų šeima ir kelionėmis.

Susitikimo metu rašytoja pasakojo, kas jai padėjo siekti savo svajonės ir neatsigręžti atgal. Juk išvykus į kitą šalį reikėjo viską pradėti iš pradžių – išmokti prancūzų kalbos, įsidarbinti, įsigyti būstą. Ir būtent atkaklumas, troškimas patirti naujų iššūkių, troškimas keliauti vedė į priekį ir neleido dvejoti savo sprendimais. Psichoterapeutė akcentavo, kad didelė šeima, mažamečiai vaikai tikrai nėra kliūtis savo tikslų įgyvendinime. Svarbiausia kalbėtis su vaikais, juos ruošti pokyčiams ir jie supras, kad tai jų nuostabios gyvenimo kelionės pradžia.

Susitikimas vyko Tarptautinės moters dienos proga, todėl ir pokalbio metu daugiausiai dėmesio buvo skirta moteriai. Aurima pasakojo, kuo moterys prancūzės skiriasi nuo Lietuvoje gyvenančių moterų ir kartu bandėme atrasti idealios moters bruožus. Pasirodo, svarbiausia mylėti save, rūpintis savimi, nepamiršti pailsėti ir tuomet kiekviena moteris bus ideali tiek sau, tiek savo šeimos nariams. Visos mūsų svajonės yra lengvai įgyvendinamos, tereikia pradėti daryti.

Šis pokalbis įkvėpė bibliotekos skaitytojus daryti pokyčius savo gyvenime. Pirmas žingsnis – Aurimos Dilienės knygų perskaitymas, kuriose galime surasti daug gerų patarimų, atsakymų į mums rūpimus klausimus. Susitikimo metu sulaukta daug klausimų rašytojai ir komentarų, padėkos žodžių. Džiaugiamės, kad toks pokalbis buvo aktualus mūsų skaitytojams ir su nekantrumu laukiame kitų susitikimų.

Inf. Vilniaus rajono savivaldybės centrinė biblioteka

Nuotr. VRSCB ir archyvo


Įvertinkite naujieną