*alt_site_homepage_image*

Apdovanojimai įteikti 2022 m. geriausiems Vilniaus rajono savivaldybes neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokiniams

decoration

Šiandien, spalio 19 d., Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre vyko 2-oji iškilmingos apdovanojimų šventės dalis, kurios metu pasveikinti ir apdovanoti 2022 m. talentingiausi Vilniaus rajono savivaldybes neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokiniai, respublikinių, tarptautinių meno ir muzikos konkursų laimėtojai bei sporto varžybų nugalėtojai, juos rengusieji mokytojai. Sveikiname!

Iškilmės prasidėjo nuo muzikinio pasveikinimo, kurį susirinkusiems moksleiviams, pedagogams ir visiems pasidžiaugti puikiu renginiu atvykusiems svečiams dovanojo Rudaminos meno mokyklos, Pagirių meno mokyklos ir Nemenčinės muzikos mokyklos auklėtiniai.

Apdovanojimus už puikius meninius gabumus bei aukštus sportinius rezultatus pelnė 70 mokinių ir 34 juos rengę mokytojai. Iš viso Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst iniciuoto apdovanojimo „Geriausias Vilniaus rajono savivaldybės mokyklų mokinys 2022“ ir „Geriausias Vilniaus rajono savivaldybes neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinys 2022“ titulą šiemet pelnė net 127 mokiniai ir 74 mokytojai.

„Gerbiamieji, labai nuoširdžiai sveikinu visus atvykusius: mokinius, mokytojus ir tėvelius, švietimo specialistus su Švietimo skyriaus vedėja priešakyje. Šiandien jau antra diena, kai susirinkame čia, Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre, pagerbti pačius gabiausius Vilniaus rajono mokinius. Labai dėkoju Jums, mokiniai, dėkoju mokytojams ir tėveliams, kad Jus padėjote mokiniams tobulinti save, siekti savo tikslų. Mielas jaunime, didžiuojuosi Jumis ne tik aš ir Jūsų šeima, bet ir visa savivaldybė, visas mūsų kraštas, visa mūsų didelė šeima. Tikiuosi, kad ateityje nenustosite siekti aukštumų, tobulinti savo talentus. Viliuosi, kad liksite mūsų rajone ir toliau mus visus džiuginsite savo darbštumu ir talentingumu“, – sveikinimo žodžius skyrė Savivaldybės merė Marija Rekst bei geriausiems 2022 m. meno ir sporto mokyklų mokiniams, respublikinių, tarptautinių meno ir muzikos konkursų laimėtojams, sporto varžybų nugalėtojams bei juos rengusiems mokytojams įteikė padėkos raštus bei atminimo dovanas.

Merė padėkos žodžius taip pat skyrė ir pedagogams ir auklėtojams, mokinių tėvams, be kurių išminties, supratimo ir paramos kelias į sėkmę būtų sunkesnis ir ilgesnis. Padėkota ir Savivaldybės administracijos Švietimo skyriui, kuris nuolat rūpinasi, kad ši šventė įvyktų ir visi kartu galėtų pasidžiaugti puikiais Vilniaus rajono jaunimo pasiekimais.

Sveikiname geriausius šių metų Vilniaus rajono savivaldybes neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinius bei linkime ateityje šiems jaunuoliams visų troškimų ir norų išsipildymo, mokytojams dėkojame už puikius darbo rezultatus.

 

Apdovanoti geriausius mokslo rezultatus 2022 m. pasiekę Vilniaus rajono savivaldybės mokyklų mokiniai (2022-10-18)


Įvertinkite naujieną