*alt_site_homepage_image*

Aktyvaus turizmo akademija Korycine

decoration

Įgyvendinant projektą „Aktyvaus turizmo plėtra, skatinanti pasienio teritorijų paveldą“, šių metų birželio 25 – 26 d. Korycine įvyko Aktyvaus turizmo akademija. Renginyje dalyvavo po 20 asmenų iš Vilniaus rajono ir Korycino valsčiaus.

Per dvi dienas renginio dalyviai turėjo galimybę išbandyti įvairias aktyvaus turizmo veiklas. Pirmąją renginio dieną dalyviai susipažino su šiaurietiško ėjimo specifika, o vėliau kartu su instruktore nužygiavo maršrutu iš Korycino iki Kultūros parko Milewszczyzna. Ten buvo surengti edukaciniai užsiėmimai, kurių metų dalyviai pasigamino glicerino muilą su žolelių priedais. Vėliau renginio dalyviai Kumiałka upe baidarėmis nuplaukė atgal iki Korycino.

Antrą dieną renginio dalyviai kartu su gidu aplankė Balstogės centrą, turėjo galimybę pamatyti Branickių rūmus bei nuostabų sodą, taip pat apsilankė naujai atidarytame Sibiro memorialiniame muziejuje. Po vizito Balstogėje buvo surengta dviračių ekskursija Korycine ir jo apylinkėse. Galiausiai renginio dalyviai sudalyvavo Braškių mūšyje. Tai vienintelis toks mūšis visame pasaulyje.

Projektą „Aktyvaus turizmo plėtra, skatinanti pasienio teritorijų paveldą“ vykdo Vilniaus rajono savivaldybės administracija kartu su partneriu iš Lenkijos – Korycino valsčiumi. Projektas yra bendrai finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo (85 proc. bendros projekto vertės) ir yra įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. INTERREG V-A Lietuva-Lenkija programą.

Pagrindinis projekto tikslas – pasienio teritorijų turizmo patrauklumo didinimas remiant ir skatinant aktyvųjį turizmą, susijusį su gamtos paveldu.

 


Įvertinkite naujieną