*alt_site_homepage_image*

Akcija „Aš ir Tu – tai MES“ sugrįžta

decoration
Po ilgo (pandeminio) periodo grįžta socialinė akcija „Aš ir Tu – tai MES“, kuri vyks 2022 metų gruodžio 3 d. 13.00 val.
 
Socialinės akcijos tikslas – mažinti atskirtį tarp negalios paliestų bei nepaliestų žmonių, didinti bendruomeniškumą, solidarumą, sąmoningumą, vienybę ir draugiškumą. 

Šia akcija kviečiama visuomenę jungtis ir pasakyti, kad:  

„AŠ” – žmonės su negalia ir jų artimieji;

„TU” – asmenys, kurie neturi negalios ar artimo sąlyčio su ja;  

„MES” – lygiateisiai bendros visuomenės piliečiai, galintys ir turintys turėti teisę nesijausti kitokiu, kitokia nei kiti.

Gruodžio 3 dieną (šeštadienį), 13.00 val., Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga, kviečiame visus, kurie neabejingi socialinės atskirties mažinimui tarp žmonių su negalia ir negalios neturinčių jungtis tam, kad kartu būtų sukurtas „gyvas“ simbolis „Neįgalusis“. 

Iki gruodžio 3 dienos, skatinama ir siūloma visoms švietimo įstaigoms (lopšeliams – darželiams, mokykloms, kolegijoms, universitetams ir t.t.), verslo sektoriui, bendruomenėms taip pat formuoti „neįgaliojo“ ženklą, pasitelkiant bendruomenę bei fiksuoti akimirkas ir jas talpinti socialiniame tinkle su grotažyme AŠIRTUTAIMES.

Prie akcijos kviečiamos jungtis savivaldybės, švietimo ir ugdymo įstaigos, NVO, VšĮ, asociacijos, verslo sektorių, žiniasklaidos atstovai, geros valios žmonės, savanoriai, visuomenininkai ir tie, kurie yra neabejingi žmonių su negalią socializacijai, įtraukčiai. Svarbu, kad Lietuvoje ir Europoje būtų gera gyventi visiems, nes „Aš ir Tu – tai MES!!!“.

Kelis metus iš eilės akcijos globėjas yra LR Prezidentas Valdas Adamkus. Idėjos iniciatorė Vidmantė Raustytė.

Norintys prisijunti prie socialinės akcijos arba ją organizuoti prašomi susisiekti: el. p. asirtutaimes@gmail.com arba telefonu 8 607 89 887 (Edita).

Organizatoriai: Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacija, Ernesta Bagdonaitė.


Įvertinkite naujieną