*alt_site_homepage_image*

AB „Lietuvos paštas“ už vietinių kelių priežiūrą padėkos raštus skyrė Vilniaus rajono seniūnams (Papildyta)

decoration

Tvarkingas, pravažiuojamas kelias yra itin svarbi sąlyga sklandžiam laiškininko darbui, todėl AB „Lietuvos paštas“ vertindamas savivaldybių seniūnų indėlį į vietinių kelių priežiūrą, 54-iems Lietuvos savivaldybių seniūnams už vietinių kelių priežiūrą įteikė arba jau artimiausiu metu įteiks padėkas. Daugiausia padėkos raštų skirta Vilniaus rajono seniūnams. Šiai dienai padėkos raštais jau apdovanoti Vilniaus rajono Juodšilių, Marijampolio ir Dūkštų seniūnai. Artimiausiu metu padėkas atsiims ir Maišiagalos, Sudervės ir Riešės seniūnai.

„Kasdien laiškininkai aptarnaudami klientus nuvažiuoja tūkstančius kilometrų, neretai tenka važiuoti vietiniais keliukais, žvyrkeliu. Kartais nuo kelio būklės priklauso, ar laiškininkas pasieks adresatą. Mūsų mobilieji laiškininkai geriausiai mato kaip yra prižiūrimi keliai. Taip atsirinkome seniūnus, kurių priežiūroje esantys keliai yra tvarkingiausi. Itin vertiname seniūnų pastangas pavasarį sutvarkyti kelius, kartu jų norą bendradarbiauti. Kartu galime nuveikti daugiau, kartais išspręsti svarbias socialines problemas“, – sako Lietuvos pašto tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Padėkos įteiktos visoje Lietuvoje. Visos padėkos seniūnams įteiktos asmeniškai, pas juos apsilankant Lietuvos pašto atstovui.

„Tinkama kelių priežiūra yra tik viena iš kasdienių mūsų, kaip seniūnų, užduočių. Rūpindamiesi keliais taip rūpinamės ir savo rajono gyventojais. Labai netikėta ir kartu malonu būti įvertintiems Lietuvos pašto – nors atrodo, kad tiesiog atliekame savo darbą, kažkas tai pastebi ir padėkoja. Džiaugiamės bendradarbiavimu ir tarpusavio gražiu ryšiu“, – sako Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Rolandas Bružas.

 

Parengta pagal vrsa.lt ir AB „Lietuvos Paštas“ informaciją


Įvertinkite naujieną