*alt_site_homepage_image*

Meras ir jo komanda

decoration

Merė Marija Rekst

Telefonas: (8 5) 275 0987
El. paštas: marija.rekst@vrsa.lt
Kabinetas:  301

Merė priima gyventojus:
antradieniais nuo 13.00 iki 16.30 val.

Priėmimus iš anksto registruoja:
sekretorė Liucina Levina, tel. (8 5) 275 0987, Savivaldybės priimamajame (III aukštas, 301 kab.)

 

Darbotvarkė    Gyvenimo aprašymas     Privačių interesų deklaracija

Mero pavaduotojos

Teresa Demeško
mero pavaduotoja

Telefonas: (8 5) 275 0987
El. paštas: teresa.demesko@vrsa.lt

Kuruojamos veiklos sritys:
- socialinės paslaugos šeimai ir vaikui;
- šeimos politikos formavimas;
- socialinės rūpybos reikalai;
- tarpinstitucinis bendradarbiavimas;
- civilinė metrikacija;
- žemės ūkis.

Mero pavaduotoja priima gyventojus:
antradieniais nuo 13.00 iki 16.30 val.

Priėmimus iš anksto registruoja:
sekretorė Liucina Levina, tel. (8 5) 275 0987, Savivaldybės priimamajame (III aukštas, 301 kab.)

 

Darbotvarkė    Privačių interesų deklaracija

 


Lucijana Binkevič
mero pavaduotoja

Telefonas: (8 5) 275 0987
El. paštas: Lucijana.Binkevic@vrsa.lt

Priėmimus iš anksto registruoja:
sekretorė Liucina Levina, tel. (8 5) 275 0987, Savivaldybės priimamajame (III aukštas, 301 kab.)

  

Mero patarėjai

Alina Tunkevič
mero patarėja

Telefonas: (8 5) 240 10 55
El. paštas: Alina.Tunkevic@vrsa.lt

Kuruojamos sritys:
- viešieji pirkimai;
- vietinis ūkis;
- statyba,
- ekonomika ir turtas;
- buhalterinė apskaita;
- centralizuotas vidaus auditas;
- viešieji ryšiai.


Beata Aleksandrovič
mero patarėja

Telefonas: (8 5) 272 51 09
El. paštas: Beata.Aleksandrovic@vrsa.lt

Kuruojamos sritys:
- viešoji komunikacija.


Milena Gečis
mero patarėja

Telefonas: (8 5) 210 96 94
El. paštas: Milena.Gecis@vrsa.lt

Kuruojamos sritys:
- regioninės plėtros priemonių įgyvendinimas.


Danutė Jancevič
mero patarėja

Telefonas: (8 5) 210 96 94
El. paštas: Danute.Jancevic@vrsa.lt

Kuruojamos sritys:
- švietimas;
- vaiko teisių apsauga.


Vanda Kravčionok
mero patarėja

El. paštas: Vanda.Kravcionok@vrsa.lt

Kuruojamos sritys:
- vietos savivalda;
- socialiniai ir visuomenės sveikatos klausimai.


Jaroslav Kaminski
mero patarėjas

El. paštas: Jaroslav.Kaminski@vrsa.lt 

Kuruojamos sritys:
- viešoji tvarka;
- kelių infrastruktūra;
- susisiekimo plėtros klausimai.


Edvard Jedinskij
mero patarėjas

El. paštas: Edvard.Jedinskij@vrsa.lt

Kuruojamos sritys:
- jaunimo reikalai;
- kultūra ir sportas;
- tarpinstitucinis bendradarbiavimas.


Alina Bernatovič
mero padėjėja

El. paštas: Alina.Bernatovic@vrsa.lt 

Kuruojamos sritys:
- seniūnijų veikla;
- Tarybos valdančiosios daugumos programos vykdymo analizė;
- gyventojų skundų, prašymų ir pasiūlymų nagrinėjimas.