*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajono švietimo įstaigose pasitikti nauji mokslo metai: pirmasis skambutis, kardeliai rankose, šypsenos ir džiaugsmas grįžus į mokyklas

decoration

Pirmasis skambutis į Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigas šiais metais sukvietė per 8 tūkst. moksleivių. Šypsenos, margaspalvės gėlės rankose ir džiaugsmas veide vėl pasitinkant naujus mokslo metus klasėse – taip atrodė spalvinga Rugsėjo 1-osios šventė Vilniaus rajone.

Šiemet pirmąjį skambutį išgirdo apie 750 pirmokų, kurie lankys Vilniaus rajono savivaldybės pavaldume esančias švietimo įstaigas. Iš viso naujų mokslo metų skambutis į rajono mokyklų 1-12 klases sukvietė daugiau nei 8 tūkst. mokinių.

Tradiciškai pasveikinti mokinius, mokytojus ir mokinių tėvelius į švietimo įstaigas vyko Vilniaus rajono savivaldybės atstovai: Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska, direktoriaus pavaduotojas Albert Narvoiš, Švietimo skyriaus atstovai, seniūnai. Gerų ir saugių mokslo metų linkėjo ir švietimo įstaigų 1-ojo skambučio šventėje apsilankę LR Seimo nariai, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovai Rita Tamašunienė ir Česlav Olševski.

Jau antrus mokslo metus pasitinkant pandemijos sąlygomis, rugsėjo 1-osios renginiuose buvo  laikomasi nustatytų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų.

Informacija bus pildoma.


Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos bendruomenė mokslo metus pradėjo su merės palinkėjimais

Naujųjų mokslo metų pradžia Pakenės Česlovo Milošo pagrindinėje mokykloje tradiciškai prasidėjo bendra malda Kenos Švč. Aušros Vartų Dievo Motinos bažnyčioje. Šv. mišias aukojo kun. klebonas Pavel Paliul. Susirinkusieji padėkojo Aukščiausiajam už prabėgusią vasarą ir paprašė sveikatos pandemijos metu bei reikalingų malonių prasidėjus naujiems mokslo metams.

Šventei persikėlus į mokyklos aktų salę, gražios Rugsėjo 1-osios dienos proga Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos bendruomenę sveikino Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst. Puikiai nusiteikusiems mokiniams merė linkėjo gerų ir saugių mokslų metų kontaktiniu būdu.

„Šią gražią progą sveikinu Jus visus ir džiaugiuosi matydama, kaip gražiai ir atsakingai esate pasiruošę startuoti į naujus mokslo metus. Mieli moksleiviai, linkiu Jums, kad suprastumėte kontaktinio mokymosi svarbą bei būtinybę. Mokslai kontaktiniu būdu, klasėse, kartu su savo draugais, klasiokais ir mokytojais – yra labai svarbus ir naudingas potyris kiekvienam moksleiviui. Linkiu Jums naujaisiais mokslo metais ne tik gero ir įdomaus mokslo, bet ir saugumo ir geros sveikatos“, – sakė merė pridurdama, kad labai visko daug priklauso nuo mūsų visų – moksleivių, tėvelių, mokytojų, administracijos, savivaldybės, todėl paragino visiems kartu laikytis nustatytų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų, kad greičiau galėtume grįžti į normalų gyvenimą dirbdami ir mokydamiesi kontaktiniu būdu.

Merė taip pat pabrėžė tolerancijos ir pagarbos mokytojams svarbą, ragindama tėvus mokyti vaikus pagarbos pedagogams, kurie mokiniui atiduoda ne tik savo sukauptas žinias, patirtį bet ir savo širdies šilumą. „Brangūs vaikai, linkiu Jums gerbti savo mokytojus, kurie savo kiekvieną dieną pašventina Jums ir Jūsų ateičiai. Į Jūsų rankas po keliasdešimt metų perduosime viską, mūsų ateitį, mokyklas, valstybės gerovę. Pasinaudokite Jums teikiamomis galimybėmis, imkite viską ką duoda Jūsų mokytojai, nes gyvenime jums tas tikrai pravers. Mokytojams linkiu supratingumo dirbant su šiuolaikiniu jaunimu, gero ir gražaus bendradarbiavimo, taip pat asmeninių pasiekimų visose veiklose. Tegul Jūsų sunkus darbas teikia malonumą, atneša laimę, o Jūsų širdis sušildo mokinių dėkingumas. Gerų mokslų, puikių pasiekimų, dėmesingo darbo, pagarbos vieni kitiems, supratingumo ir Dievo malonės!“, – kreipdamasi į visus linkėjo merė.

Prie nuoširdžių sveikinimų taip pat prisidėjo Kalvelių seniūnė Kristina Gerasimovič, po kurios žodžių visiems pirmokams buvo įteiktos gražios kuprinės, kurias mokykla gavo iš fondo „Pagalba lenkams Rytuose“. Dovanelės įteiktos ir priešmokyklinukams.

Po koncerto, gražių sveikinimų ir dovanų visi mokiniai išskubėjo į jaukias ir vaikų šurmulio išsiilgusias klases.


Rugsėjo pirmosios šventė Avižienių gimnazijoje

Šiandien Avižienių gimnazijoje Rugsėjo pirmosios šventė – šviesiausia mokinio ir mokytojo diena. Į gimnazijos kiemą susirinko 420 mokinių, jų tėveliai, svečiai. Visus susirinkusiuosius palaimino kunigas Žydrius, geros kloties palinkėjo Vilniaus r. savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska, Avižienių seniūnijos seniūnas Michal Bortkevič, laikinai einanti direktorės pareigas Alicija Bilinska. Skambėjo mokinių lūpose dainos ir eilės. O šventės vedantieji linkėjo, kad neužgestų gerumo šviesa klasėje, o kiekvieną žodį, žingsnį ir darbą lydėtų mokslo, žinių ir dvasinio grožio atkaklus siekimas. 

Sėkmės moksle, sėkmės kūrybiniame darbe!


Seimo narė Rita Tamašunienė sveikino Paberžės šv. Stanislavo Kostkos ir „Verdenės“ gimnazijų bei Riešės Šv.Faustinos Kovalskos pagrindinės mokyklos benndruomenes


Rugsėjo 1-oji Nemėžio vaikų lopšelyje darželyje 

Nemėžio vaikų lopšelyje darželyje nuaidėjo rugsėjo 1-osios šventė. Vieni vaikučiai susitiko po atostogų, kiti, pirmą kartą žengę į darželį, susipažino su naujais draugais ir auklėtojomis. 

Su rugsėjo 1-ąja visus pasveikino lopšelio-darželio direktorė Irena Kivytienė. Kartu su šokių mokytoju Antanu vaikučiai smagiai improvizavo. Darželio svečiai,  grupė „Tonika“, surengė tikrą koncertą su mįslėmis ir fokusais. Visi pilni energijos, linksmais šokiais ir dainomis pasitikome mokslo metų pradžią.

 


Įvertinkite naujieną