*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajono švietimo įstaigos prisideda prie tvarumo. Dalintis daiktais mokinius „kvies“  daiktų dalijimosi dėžės

decoration

Trys Vilniaus rajono savivaldybės gimnazijos prisijungė prie tvarumo iniciatyvos ir jau kviečia visus nereikalingus, bet tvarkingus ir tinkamus naudoti daiktus palikti daiktų dalijimosi dėžėse.

Prie UAB Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro iniciatyvos prisijungė Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico, Pagirių ir Nemenčinės Gedimino gimnazijos. Minėtose gimnazijose jau yra daiktų dalijimosi dėžės ir renkami daiktai: knygos, piešimo sąsiuviniai, kanceliarinės prekės, žaidimai ir pan.

Daiktai bus renkami iki birželio 1 d. ir vėliau bus perduoti dienos centruose esantiems vaikams, nepasiturinčių šeimų vaikams.

Iniciatyvos tikslas – šviesti mokinius apie tvarumą mokyklose ir galimybę pasidalinti savo nereikalingais, tačiau geros būklės daiktais bei surasti jiems naujus šeimininkus.

Ši iniciatyva taip pat skirta artėjančiai Tarptautinei vaikų dienai paminėti, kuri skirta priminti visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.


Norintiems dalintis ne tik iniciatyvos metu, primename, kad nereikalingus, bet tinkamus naudoti daiktus galima pristatyti į bet kurią Vilniaus regione UAB „VAATC“ administruojamą didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, kurioje veiki „Dėkui“ stotelės, jos darbo metu.

Vilniaus rajone veikia tokios trys stambiųjų atliekų priėmimo aikštelės su „Dėkui“ stotelėmis (Pakryžės k., Sužionių sen.; Grikienių k., Sudervės sen.,;Vėliučionių k., Šatrininkų sen.)

Plačiau: www.vrsa.lt/atliekos

Plakatas


Įvertinkite naujieną