*alt_site_homepage_image*

Vilniaus r. Zujūnų gimnazija turi naują bendradarbiavimo partnerį iš Lenkijos

decoration

Birželio 12-oji – įsimintina data Vilniaus r. Zujūnų gimnazijos bendruomenei. Šią dieną gimnazijos direktorius Marek Pščolovski kartu su Lenkijos Opočno mieste įsikūrusio Stefano Žeromskio I licėjaus direktore Anna Pręcikovska-Skoczylas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria įsipareigoja vykdyti bendrą švietėjiškos, edukacinės ir mokslinės veiklos organizavimą.

Naujus bendradarbiavimo partnerius pasveikino ir gimnazijos bendruomenei naudingų bei sėkmingų iniciatyvų palinkėjo į sutarties pasirašymo ceremoniją atvykęs Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Algis Vaitkevičius.

„Džiaugiuosi šia gražia iniciatyva užmegzti bendradarbiavimo ryšius, semtis žinių ir patirties iš savo kolegų ir bendraminčių mūsų kaimyninėje Lenkijoje. Taip pat džiugu, kad mokiniai galės plėsti savo akiratį. Draugystė, užsimezgusi dar mokykloje, ateityje gali atnešti nemažai patirties ir žinių, kuriomis dalysitės ir perduosite ateities kartoms“, – kalbėjo vicemeras A. Vaitkevičius ir pabrėžė, kad bendradarbiavimą svarbu plėsti ir savivaldos lygmenyje, užtikrinant abipuses naudas ir vietos bendruomenei, bet viskas prasideda nuo mokyklos.

Vilniaus r. Zujūnų gimnazijos direktorius, pasveikinęs visus susirinkusius ir padėkojęs mokiniams už surengtą pasirodymą, pasidžiaugė naujais gimnazijos partneriais ir ateities perspektyvomis bei galimybėmis.

„Visos šios pastangos yra skirtos Jums, vaikai, kad Jūsų mokslas būtų kuo kokybiškesnis ir įdomesnis, kad Jūs galėtumėte naudotis visais šio bendradarbiavimo privalumais“, – apie bendradarbiavimo naudą kalbėjo Zujūnų gimnazijos direktorius M. Pščolovski.

Bendradarbiavimo sutarties pasiraišymo ceremonijoje taip pat dalyvavo mero patarėjas Ruslan Adaškevič, Viešųjų ir tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Jolanta Gulbinovič, Zujūnų seniūnas Miroslav Gajevski, Opočno apskrities seniūnas Marcin Baranowski, seniūno pavaduotoja Maria Barbara Chomicz bei žurnalistas Wojciech Jaskula, kurio dėka ir užsimezgė ši graži draugystė tarp mokyklų.

Pasirašytoje bendradarbiavimo sutartyje numatyta, kad bendradarbiavimo partneriai vykdys mokinių ir pedagogų mainus, bendrai dalyvaus Europos Sąjungos projektuose, rems veiklas, kurios palengvintų mokyklų kontaktinę partnerystę, mokinių ir mokytojų mainus. Taip pat įsipareigota, jog švietimo įstaigos keisis mokymo ir švietimo valdymo patirtimi, dalyvaus bendruose sporto renginiuose ir sporto sferos vystyme, regioninėse šventėse.

©Nuotr. vrsa.lt


Įvertinkite naujieną