*alt_site_homepage_image*

Vaikų žaidimų aikštelės atidarymo renginys Medininkų ikimokyklinio ugdymo skyriuje

decoration

Š. m. rugsėjo 3 d. Medininkų šv. Kazimiero gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko žaidimų aikštelės atidarymo renginys, kuriame dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško, Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narė Kristina Boroško, Medininkų seniūnijos atstovė Stanislava Domut, vaikų tėveliai bei gimnazijos ir ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenė.

Pasveikinusi susirinkusius į vaikų žaidimo aikštelės atidarymą, Medininkų šv. Kazimiero gimnazijos laikinai direktoriaus pareigas einanti Jelena Polujanska pasidžiaugė nauja ir gražia erdve vaikams. „Vaikų žaidimų aikštelė yra ta universali erdvė, kurioje ugdomi ne tik socialiniai vaikų įgūdžiai. Čia vaikučiai mokosi kūrybiškumo, siūlo savo idėjas, patiria atradimo džiaugsmą. Dėkojame Vilniaus rajono savivaldybei už rūpestį ir šio gražaus projekto inicijavimą“, – puikiai įrengta žaidimų aikštele džiaugiasi l. e. direktoriaus pareigas Jelena Polujanska.

Renginyje dalyvavusi vicemerė Teresa Demeško savo ir Savivaldybės merės Marijos Rekst vardu pasveikino Medininkų ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenę su dar vienu gražiu objektu, kurį, be abejonės, labiausiai įvertins mažieji Vilniaus rajono gyventojai. „Linkiu, kad vaikų žaidimų aikštelė visada Jums teiktų džiaugsmą ir tikiuosi, kad visada bus noras čia lankytis kartu su draugais, žaisti ir džiaugtis nerūpestinga vaikyste. Perduodame šį objektą į Jūsų rankas, tad žaiskite ir smagiai leiskite laiką“, – sakė vicemerė T. Demeško.   

Renginio metu vaikai pramogavo kartu su animatoriais, linksminosi, dalyvavo šokių pamokose, džiaugėsi aktyviais žaidimais, leido muilo burbulus, lankstė balionus ir smaližiavo cukraus vata.

Vaikų žaidimų aikštelė įrengta dalyvaujant Europos Sąjungos finansuotame projekte „Multifunkcių vaikų aktyvaus poilsio zonų įrengimas Vilniaus r. Medininkų mokyklos – darželio teritorijoje“.

 

 


Įvertinkite naujieną