*alt_site_homepage_image*

Švenčiame Vilniaus gimtadienį

decoration

Sausio 25 d. Vilniaus miestas šventė 700 – ąjį gimtadienį. Šios ypatingos dienos nepamiršo ir Avižienių vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai bei pedagogai.

Jau nuo sausio 16 dienos įstaigoje buvo vykdomas projektas „Mano sostinė – Vilnius“. Šio projekto tikslas – suteikti vaikams kuo daugiau žinių apie Vilniaus miesto istoriją, architektūrą, legendas. Projekto metu ugdytiniai
įgijo žinių apie Vilniaus miestą, surengė kūrybinių darbelių parodas „Vilniui 700 metų“ ir „Gimtadienio tortas“. „Smalsučių“, „Koraliki“, „Bitučių“ ir „Motylki“ grupių ugdytiniai su mokytojomis kūrė sveikinimo plakatus „Su gimtadieniu, Vilniau“.

Sausio 26 dieną dalyvavome pačių sukurtoje gimtadienio šventėje. Pasipuošę gimtadienio kepuraitėmis, salėje šokome, dainavome daineles ir prisiminėme legendą apie Vilniaus įkūrimą. O koks gi gimtadienis be vaišių? Taigi vaikai vaišinosi savo pagamintų trispalvių tortu iš vaisių, dainavo su gimimo diena Vilniau, bei linkėjo Vilniaus miestui gyvuoti dar daug, daug metų. Šventės pabaigoje vyko diskoteka.

Auk, klestėk, garsėk ir gražėk, mielas mūsų Vilniau!

 

Mokytoja metodininkė Jadvyga Grigienė


Įvertinkite naujieną