*alt_site_homepage_image*

Sužėrėjo Kalėdinių eglučių alėja

decoration

Tegu ant šių eglučių šakų sušvinta
mažučiai kalėdinių pasakų
miesto langeliai, žibintėliai,
medžiai ir gėlės,
tegu atgyja pasakos ir jų veikėjai...

Artėja viena gražiausių, linksmiausių, dosniausių metų švenčių. Visi mes laukiame stebuklingo Šv. Kalėdų ryto. Džiugu ir ne mažiau svarbu, kad nuo mažens darželyje vaikai mokomi daryti gerus darbus bei kuria stebuklus.

Gruodžio mėnesį Nemenčinės vaikų darželio kiemelyje netrūksta šurmulio. Smagu, kad šiais metais galime burtis į šventinius renginius įstaigos viduje, tačiau begalinę Šv. Kalėdų laukimo nuotaiką perkėlėme ir į kiemą. Čia pirmą kartą atidaryta kalėdinių eglučių alėja, kurioje išsirikiavo 25 išpuoštos eglės. Įdomu, kad originalių eglučių alėja tęsiasi per visą Vilniaus rajoną. Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai, jų šeimos ir mokytojai aktyviai prisijungė prie Nemenčinės vaikų darželio organizuotos virtualios kalėdinių eglučių alėjos nuotraukų parodos. Dalyvavo 14 Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų ir atsiuntė 9 eglučių alėjų nuotraukas bei daugiu kaip 54 sukurtų eglučių nuotraukas. Iš atsiųstų nuotraukų sukurta kalėdinių eglučių alėja, kuri įamžinta filmuke „Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų šeimų ir mokytojų kalėdinių eglučių alėja‘‘.

Alėjoje puikuojasi ne tik žėrinčios tradicinės žaliaskarės, bet ir įdomiausios – netradicinės. Eglutės pagamintos ir papuoštos iš įvairių nereikalingų, skirtų perdirbimui, gamtoje atrastų, medžiagų – šakų, šieno, lentų, plastiko, kartono, metalo, kankorėžių, stiklo, medžiagos... Jos išskirtinės, unikalios ir, svarbiausia, savo rankomis gamintos ir puoštos. Kiekvienas darbas atliktas su meile, šypsena, laime ir džiugina savo išmone bei kūrybiškumu.

Džiaugiamės ir jaučiamės svarbūs, kad gamindami netradicines egles iš antrinių žaliavų prisidėjome prie gamtos saugojimo. O kur dar smagūs tyrinėjimai, eksperimentai, kelti iššūkiai, kuriant kalėdines eglutes, susibūrimai su draugais, šeimos nariais, mokytojais, mokytojų padėjėjais stebuklo laukimui...Juk tai begalinis džiaugsmas.

Tegul papuoštos originalios, ryškios ir spindinčios eglutės tampa nesibaigiančia kalėdinių eglučių alėja ne tik Vilniaus rajone, bet ir per visą Lietuvą primindama, kad norime bendrystės, norime šventinės nuotaikos ir mums svarbu ja dalintis.


Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio parodos organizatoriai


Įvertinkite naujieną