*alt_site_homepage_image*

Rudaminos „Ryto“ gimnazijos pradinukų komanda konkurso finale Kaune

decoration

Gegužės 25 d. Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos pradinukų komanda dalyvavo saugaus eismo konkurso „Šviesoforas“ finale Kaune.

Vilniaus rajono garbę gynė pirmokas Dovydas Žebelovič, antrokas Oskar Duduc, trečiokas Mykolas Pijus Stelmokas bei ketvirtokas Emilis Šeibakas. Komandą paruošė pradinių klasių vyresnioji mokytoja Ona Blaškienė.

Gimnazijos mokiniai kartu su dar 9 komandomis iš visos Lietuvos rungėsi praktinėse ir teorinėse rungtyse. Vertinami Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos pareigūnų demonstravo savo žinias eidami per perėją reguliuojamoje sankryžoje bei kaip taisyklingai reikia užsidėti atšvaitus, viktorinoje atsakinėjo į KET klausimus. Dalyviai turėjo atidžiai stebėti vaizdo siužetą ir po to, pasitarus tarpusavyje, pasakyti klaidas, kurias pastebėjo siužete. Atlikdami „Dėlionės“ užduotį, turėjo nurodyti ženklų pavadinimus, kuriai grupei jie priklauso ir ką reiškia.

Laukdami rezultatų konkurso dalyviai kartu su animatoriais pramogavo: žaidė įvairius žaidimus, pūtė burbulus, iš balionų gaminosi gėles, katinus, kiškučius.  

Džiugu, kad komanda buvo labai susitelkusi, puikiai atsakinėjo į klausimus ir surinko 47 taškus iš 50. Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad gimnazijos mokiniai užėmė garbingą trečiąją vietą.

 

Komandos vadovė pradinių klasių vyresnioji mokytoja Ona Blaškienė


Įvertinkite naujieną