*alt_site_homepage_image*

Maišiagalos krašto švietimo įstaigų, teikiančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą sporto šventė „Aš lekiu su vėjeliu‘‘

decoration

Visą gegužės mėnesį vyko Maišiagalos krašto švietimo įstaigų, teikiančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, sporto šventė ,,Aš lekiu su vėjeliu“, skirta vaikų gynimo dienai. Šventės tikslas – skatinti vaikus noriai judėti, mėgti judrią veiklą ir žaidimus.

Sporto šventė praūžė ir Anavilio vaikų darželyje. Į sporto šventę buvo pakviesti Glitiškių vaikų darželio vaikučiai. Kartu pasportuoti ir atšvęsti Vaikų gynimo dieną atvyko dvi komandos – „Motylki“ (liet. Drugeliai) ir „Varpelis“ su mokytojomis. Darželio kieme juos pasitiko direktorė, Anavilio ikimokyklinio ugdymo skyriaus komandos „Paukšteliai“ ir „Drugeliai“ su mokytojomis bei sirgaliai – darželio vaikai. Šventę paįvairino gražūs ir nuotaikingi grupių prisistatymai, kurie buvo palydėti gausiais plojimais. Visus susirinkusius į sporto šventę lydėjo gera nuotaika, o vaikai gražų ir saulėtą rytą lėkė su vėjeliu.

Pedagogių įspūdžiai apie šventes, vykusias jų įstaigose

Vilniaus r. Avižienių vaikų lopšelio-darželio mokytojos teigia, kad „Bitučių“ grupės „Vabalams“ žaidimus pavyko sužaisti sklandžiai bei draugiškai. Visi vaikai laikėsi žaidimo ir saugumo taisyklių. Nugalėtojos tapo abi komandos. Vaikai labai džiaugėsi švente.

Buivydiškių mokyklos-darželio, „Boružėlių“ grupės vaikučiai, pasivadinę „Buivydiškiečiai“, prisistatė šūkiu: „Mes vaikučiai Buivydiškių, mėgstam šokti ir dainuoti, o labiausiai pasportuoti“. Mokytojų teigia, kad jiems labai patiko estafetės, o pasibaigus šventei, klausė kada dar galėsime padaryti tokią pačią šventę.

Vilniaus r. Riešės šv. F. Kovalskos pagrindinės mokyklos skyriaus, Karvio mokyklos-daugiafunkcio centro mokytojų įspūdžiai apie šventę: „Rungtys baigdavosi tai vienos grupės laimėjimu, tai kitos pralaimėjimu, bet visur nugalėjo draugystė, pasibaigusi vaikų plojimais. Vaikai dar ilgai neskubėjo į grupes, mėgavosi gražiu oru, šoko, žaidė, dainavo“.

Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio šventėje smagiai praleido laiką mokytojos su 4 vaikų komandomis. „Drugelių“ grupės vaikai su dviem komandom „Sukūrys“ ir „Tornadas“ bei „Nykštukų“ grupės komandos – „Greiti ir pasiutę“ bei „Lava“. Komandų pavadinimai atitiko ir jų šūkiai: „Mūsų prakaitas, jūsų ašaros“, „Eik į priekį, arba eik namo“, „Gyvenimas paprastas. Valgyk, miegok, sportuok“ bei „Viena komanda, viena dvasia“.

Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogės mano, kad „sporto šventė mažiausiems – tai puiki proga skatinti aktyvumą ir sveiką gyvenimo būdą tarp mažųjų. Tai puikus būdas, kai vaikai džiaugiasi sportu, linksminasi ir tuo pačiu tobulina judesių įgūdžius. Ši šventė vaikams suteikė daug džiaugsmo“.

Vilniaus rajono Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos „Žalioji“ ir „Raudonoji“ komandos su šūkiu „Mes esame stiprūs“ ir mokytoja džiaugėsi, kad oras leido pažaisti estafetes lauke ir, kad kiekvienas komandos dalyvis turėjo galimybę išbandyti savo jėgas bei palaikyti kitus.

Iš Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos sudalyvavo šauni mokytojų ir padėjėjų komanda. Dalyvavo komandos ,,Bitutės“ su savo šūkiu „Mes Bitutės, mes jėga! Sportas laimi visada!“ bei komanda „Verdenė“, kurios šūkis buvo „Mes Verdenė, mes jėga! Vis sportuojam ir bėgiojam, visi žengiam koja kojon!“. „Renginys prasidėjo šventiniu bėgimu „Aš lekiu su vėjeliu“. Mažieji sportininkai šauniai lenktyniavo su vėju ir savo grupių draugais, gimnazijos stadione linksmai skambėjo vaikų šūksniai ir juokas. Estafečių metu vaikai demonstravo vikrumą, ištvermę ir puikią koordinaciją, suteikė daug teigiamų emocijų. Šventė baigėsi pergalės šūksniais, visi sportininkai puikiai įveikė šventės užduotis.“, –įspūdžiais apie šventę dalijosi gimnazijos mokytojos.

Dėkojame visoms dalyvavusioms Maišiagalos krašto švietimo įstaigoms ir jų mokytojams už suorganizuotas gražias šventes bei vaikams už atiduotas jėgas aikštelėse. Džiaugiamės ir didžiuojamės šauniais ir sportiškais vaikučiais, juk „Sportas būtinas visiems“.

Inf. ir nuotr. Vilniaus r. Glitiškių vaikų darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Lucija Duchnevič ir Jūratė Baltrušaitytė


Įvertinkite naujieną