*alt_site_homepage_image*

Kviečiame dalyvauti projekto „Dėl kurčių vaikų ateities“ mokymuose

decoration

Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija „Pagava“ ir Klaipėdos apskrities sutrikusios klausos vaikų ir jaunimo tėvų bendrija „Aidas“ dalinasi įgyvendinamo projekto „Dėl kurčių vaikų ateities“ rėmuose organizuojamais mokymais ir kviečia dalyvauti.

Bendrija „Pagava“ atstovauja Lietuvos šeimas, auginančias vaikus su klausos sutrikimais ir siekia, kad šeimos kuo anksčiau gautų savalaikę kompleksinę pagalbą bei visą reikalingą informaciją, priklausančią paramą ir pritaikytų tai vaiko gerovės užtikrinimui.

Turėdama ilgametę darbo patirtį su šeimomis, auginančiomis sutrikusios klausos vaikus, bendrija „Pagava“ ne tik mato problemas, bet ir siūlo jų sprendimo būdus. Šiuo metu vienas aktualiausių klausimų tiek šeimoms ir vaikams, tiek visai švietimo sistemai yra tinkamas pasiruošimas įtraukiąjam ugdymui.

Siekiant padėti sutrikusios klausos vaikams, jų šeimoms ir švietimo sistemai tinkamai pasiruošti įtraukiojo švietimo procesui ir užtikrinti kokybišką ir sėkmingą klausos negalią turinčių vaikų ugdymą bendrijos „Pagava“ ir „Aidas“ kviečia dalyvauti įgyvendinamo projekto „Dėl kurčių vaikų ateities“ rėmuose organizuojamuose mokymuose.

Renginių programa:

  • Mokymai bendrojo lavinimo pedagogams „Įtraukusis ugdymas klausos sutrikimą turintiems mokiniams“

Rugpjūčio 29 d., 10.00 val., laisvalaikio centre „Topolis“ (Vienybės g. 47, Vilkaviškis);

Rugpjūčio 30 d., 10.00 val., viešbutyje „Corner“ (T. Ševčenkos g. 16, Vilnius)

Registracija;

  • Savaitgalio mokykla kurtiesiems ir neprigirdintiems vaikams „Kaip užtikrinti klausos sutrikimą turinčio vaiko psichologinę gerovę mokykloje?“

Rugsėjo 23-24 d., Sodyba „Dzūkijos perlas“ (Panemunės gatvė 9, Dubaklonio k., Varėnos rajonas)

Registracija;

Organizuojami mokymai yra skirti šeimoms bei savivaldybėse dirbantiems švietimo specialistams, įvairių tarnybų atstovams.

Kviečiame dalyvauti.

 

Parengta pagal „Pagava“ informaciją
Asociatyvi nuotr. Freepik.com


Įvertinkite naujieną