*alt_site_homepage_image*

Užsienio reikalų ministerijos padėka Savivaldybei ir jos gyventojams

decoration

Vilniaus rajono savivaldybė gavo Užsienio ministerijos padėkos raštą už dalyvavimą Ukrainos palaikymo akcijoje vasario 24 dieną. 

„Nuoširdžiai Jums dėkojame už reikšmingą dalyvavimą ir lyderystę itin svarbioje Ukrainos palaikymo akcijoje vasario 24 dieną. Dėkojame ir Grigaičių kaimo bendruomenei.

Europos išorės veiksmų tarnyba (EIVT), įvertinusi akcijos rezultatus, šiltai dėkoja Lietuvai, ypač vieningai paminėjusiai karo metines ir buvusiai viena aktyviausių šalių.

Lietuvos tvirta parama Ukrainai, kovoje su Rusijos agresija, yra visapusiška ir plačiausia įmanoma nuo pat pirmųjų karo dienų. Mūsų kolegos Europoje žavisi Lietuvos žmonių ryžtu ir lyderyste, palaikant Ukrainą, taip pat svetingumu, rodomu ukrainiečių karo pabėgėliams.  

Ukrainos žmonės šiandien gina ne tik savo šalį ir jos nepriklausomybę, bet ir mūsų saugumą, laisvę, demokratiją, vertybes, kurios mus vienija. Kartu mes esame stiprūs! Kartu iki pergalės!“ – rašome atsiųstame rašte.


Vilniaus rajono savivaldybė nuo karo pradžios bendradarbiauja ir teikia pagalbą Ukrainai, prie ko ragina jungtis institucijas, bendruomenes bei gyventojus. 

Prisijungdama prie Prezidento Gitano Nausėdos vykdomos elektros generatorių ir miegmaišių tiekimo Ukrainai akcijai, Vilniaus rajono savivaldybė nupirko ir padovanojo Ukrainai 5 benzininius 6 kW elektros generatorius.

Vilniaus rajono savivaldybė ir rajono gyventojai humanitarinę pagalbą bendradarbiavimo partneriams iš Sambiro miesto organizuoja ir prie vykstančių paramos akcijų, aukojant būtiniausius ir svarbiausius daiktus, jungiasi nuo pat karo pradžios. 2022 m. kovo mėnesį Sambiro miestui buvo pristatyta humanitarinė parama. Prie paramos prisidėjo nei tik rajono gyventojai, įstaigos ir institucijos, bet ir Savivaldybė, nupirkusi rankšluosčius, pagalves, paklodes, patalynę, miegmaišius, turistinius kilimėlius, vaikiškus žaislus.

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras nupirko ilgai negendančio maisto atsargų. Surinkta parama išdalyta ukrainiečiams, kurie dėl karo privalėjo išvykti iš rytų Ukrainos ir ieškoti saugesnės vietos.

Daugiau informacijos apie paramą Ukrainai ir jos žmonėms galite skaityti savivaldybės tinklalapyje vrsa.lt ir rubrikoje Pagalba Ukrainai / Допомога Україні


Įvertinkite naujieną